Je mozne, ze by som bola aj tak tehotna?

Príspevok v téme: Je mozne, ze by som bola aj tak tehotna?
chcem babo

Ahojte vsetci! Viem, ze o tehotenstve s atu pise velmi vela,a le aj tak som sa rozhodla zalozit novu temu. Ide o to, ze s priatelom mame nechraneny sttyk 2 roky. Asi pred mesiacom sa do mna 2x urobil. Asi pred tromi tyzdnami som zacala vracat nie len rano,a le aj hocikedy cez den, nie vela,a le tak raz za den, alebo ked som nevracala ma napinalo. Potom prislo ale obdobie, kedy som mala poriadne stresy (asi pred tyzdnom), to som vracala kazdy den, a aj ma prehanalo. Ale dostala som menstruaciu, mala som ju len tri dni, ale inak s ami nezdala ina ako inokedy, az an to, ze ma nebolelo pri nej brucho ani nic, co zvycajne ma vzdy bolieva. Teraz uz nevraciam,a le casto ma napina, napriklad, ked si umyvam zuby, vadi mi aj ta zubna kefka v ustacha hned ma napne a potom vraciam. Schudla som ale pocas tyzdna cca 5 kg. Je mozne, ze by som mohla byt tehotna? Dietatko by som velmi chcela, ale neviem, ci by to mohlo byt ono, alebo nie. Bolo by to prve, takze skusenosti s tym nemam. Dakujem za odpovede.

poliewoocka

ta menstruacia sa mi nezda..a je aj mozne ze mas nieco ako crevnu chripku..alebo je to len zhoda nahod..rozhodne navstiv gynekologa

agina

A co tak navstivit gynekologa????Moze to byt, ale aj nemusi to byt tehotenstvo. Kup si test a otestuj, budes vediet viac.