Kontaktovanie od ex

Príspevok v téme: Kontaktovanie od ex
kamila-12

Zdravim, mam v sebe jeden problem ktory sa uz dlhsie snazim vyriesit. S priatelom spolu chodime 9 rokov, z toho 3 roky spolu zijeme v jednej domacnosti. Pekny vztah, sem tam pride nejaka nezhoda, ale vsetko spolu vieme riesit. Predo mnou mal jeden vazny vztah. Od kedy sa so svojou byvalou rozisli, ona si hned na to nasla novu znamost, on bol dlhsiu dobu sam. Rozideny boli v zlom. Po 4 rokoch od jeho prveho vztahu sme sa dali dokopy. Po celu tu dobu sa so svojou ex nekontaktovali. Pred 4 mesiacmi sa jeho ex rozisla s priatelom a zacala kontaktovat mojho priatela. Nahodou som sa dozvedela ze si dohodli stretko a tajne sa aj stretli, tak aby som o tom nevedela. Velmi som sa na to nahnevala. Priatel sa mi sam priznal a ospravedlnil, a prisahal ze medzi nimi k nicomu nedoslo. Odvtedy ho ale ex stale kontaktuje, pise mu. Je to normalne? Pochopim ze si napisu k sviatku, a pod. ale akekolvek prehnane vypisovanie mi pride zvlastne. Byvali maju ostat byvalimi, alebo nie? Podotknem, ze sme obaja dospely ludia, mame nad 30 rokov, pracujeme na babatku a tato skutocnost ma velmi stresuje (a toto by babatku vobec neprospelo) a zneistuje, ci ratat s priatelom aj v blizkej buducnosti. Je to normalne, alebo som nenormalna ja?

kamila-12

Na babatko urcite pockam, ak ho raz budem mat tak s tym, ze mu zabezpecim to najlepsie prostredie v ktorom moze vyrastat. Hoci po babatku velmi tuzim ( a je na to vzhladom na moj vek najvyssi cas). Prave preto chcem tuto situaciu vyriesit, neviem co by som mohla este urobit, aby sa to vyriesilo. Mala som miestamy pocit ze mozno ja vela ziarlim. Nevidela by som na tom nic zle keby to bolo odtial-potial. Ale to ze zrazu po tolkych rokoch ked je sama potrebuje putat stale pozornost mojho priatela? On vie ze ma tym ranil ked sa stretli a nepise jej nikdy prvy. Napisal jej len slusne blahozelanie k meninam (ona ako prva napisala k sviatku jemu) a sam mi to aj povedal. A povedal mi taktiez ked mu pisala ona viackrat po sebe... netaji mi to...No nasmu vztahu to ale cele neprospieva. Napisala som jej raz, aby nam dala pokoj. Jej odpoved bola velmi rozculena, nieco v style ze ja jej mam dat pokoj a riesit si svoje vztahy a zablokovala ma. Co mi neprislo tiez ako reakcia celkom normalne. Naozaj nechapem zeny ktore potrebuju druhym ludom komplikovat vztahy. Ved ja jej neprajem nic zle, nech je stastna s niekym tiez.

Ajoj234

Nie je to normálne. Nechápem čo si potrebuje vypisovať. Ja som sa takto rozišla. A začal mi vypisovať a pri tom mal priatelku a z nicoho nic mi posielal nahe fotky svoje. Pamatam sa ze som mu napisala ze je ret*rd a si ma blokol :-D mam pokoj to je hlavne :-)

verbena

najlepsie urobíš ked to bábätko radsej odložíš na inokedy....
aby sa nestalo ze s ním ostaneš sama a čo potom? poradís si sama..?
lebo kym ty budes tehotna, bude ti zle, nebude sex,..on pojde za nou a tam ten sex mat bude....
takze tak...

a dalsia vec, dieta má prísť do manzelstva...! je tu tema zeny ktorú opustil frajer... frajer! takze najprv svadba potom dieťa...
ako slobodnu ta odkopne lahko.... ako manzelku by to bolo tazsie a mal by voci tebe vyzivovaciu povinnost...

chod za tou jeho krásnou EX a opýtaju sa jej že čo chce s tvojim chlapom??? ked sa rozisla s frajerom nech si nájde ineho a slobodneho...! tento je zadaný... by som ju pod krk chytila a otrieskala hlavu o mur.... keby mne chlapa daka odhanala..

EasyGlow

Normalne by bolo, keby ti povedal "pise mi ex, chce sa stretnut". Kebyze mi toto povie partner, pravdepodobne sa este aj zasmejeme na tom, ze ci jej preskakuje po tolkych rokoch sa zrazu ozvat.... V poriadku vsak nie je ziadne zatajovanie a tajne stretka. Ja nevravim, ze si maju ludia zdelovat este aj to, aku mali stolicu...to nie. Ale normalne byt uprimny, je to tak tazke? Ved je to vzdy lepsie ako klamstva, zatajovacky a nasledne odhalenie pravdy. Toto fakt nepochopim vo vztahoch, fakt nie. Ak partnera lubim a je to navyse moj najlepsi priatel, zdoverujem sa mu...a ano, aj s tym, ze pise byvalka. A co? Ak mam vedla seba zreleho jedinca, neurobi kvoli tomu scenu