Ako zaujat moj crush

Príspevok v téme: Ako zaujat moj crush
Koel13

Ahojte mam 14 rokov a velmi by som chcela frajera. Nechcem rady typu- mas este cas a podobne....aj sa mi velmi paci jeden chalan ale ja bohuzial u neho ziadnu sancu nemam. Vela dievcat z nasej skoly aj o tri roky mladsich maju frajerov...Ide o to ze na kazdu babu ktoru poznam ma niekto “crush”. Skutocne netusim ci som tak skareda alebo jednoducho nikoho nepritahujem. Bojim sa ze skoncim sama. A vlastne ani neviem ako zaujat toho chlapca. Poradte...

nicollette12

BielyTesak - pekne napisane :) a mudro!! :) a k tym detom, no ja tu v BA ked idem vecer do ulic hoci len s kamaratkou na vino a to ani nie je noc, tak na kazdom druhom kroku taketo decka stretavam a vie ma to az vytocit normalne a este ked dievca vypusti z ust nadavky a krici to po celej ulici tak sa mi dviha tlak...prehliadat to bohuzial nejde, len nechapem tych rodicov ci im to nevadi, pritom tie deti neposobia nejak ze by boli zo slabsich rodin alebo od nejakych vagabundov a aj tak sa tak spravaju ako keby ich zvierata vychovavali

BielyTesak

Doba je rôzna , a kedysi keď rodičia vydávali svoje mladé dcéry proti ich vôli ?

Hold tiež moc nechápem spolužiakom čo drogujú , fajčia a pijú čo vlastne z toho majú a asi to ani nikdy nepochopím. Príde mi to ako slabosť.

Deti sú ovplyvňované okolitým svetom , rodičmi , školou , spolužiakmi a všetkým možným , keď v TV bežia reklamy v ktorých je pomaly v každej druhej niečo o sexe tak sa ani nedivím.

V dnešnej dobe je v každom filme alebo seriály na silu vtlačená mladá romantika , krásna predstava o láske ale mladý si neuvedomujú že vzťah si vyžaduje budovanie z oboch strán , že obaja musia pracovať na sebe a na vzťahu aby bol pevnejší a láska bola silnejšia .. preto v dnešných vzťahoch pri prvom probléme sa vzťah okamžite rozpadá a v fáze kedy vzťah prechádza zlým obdobím sa ihneď podáva rozvod ...

Svet nám stále ukazuje aké dôležité je byť krásnym , ale to sú s prepáčením sračky , každý sme originál ....
Krása je relatívna , niekomu je sympatická iná osoba druhému tá istá osoba sympatická nie je .. niekomu sú sympatické chudé baby , niekomu svalnaté a vypracované a niekomu zase baby ktoré sú viac pri sebe .. takto to hold funguje.

Z chýb sa človek učí , som si vedomý že sa môže sklamať a že môže byť smutná lenže tým si človek musí prejsť aby pochopil že láska je o niečom inom ...

Vidíš na ulici desať detí ktoré sú nadrogované , ktoré fajčia , pijú a podobne ale nevidíš ďalších sto ktoré sú normálne , doma pomáhajú alebo pracujú na sebe .. Takže aj takto na to treba hľadieť ..

nicollette12

BielyTesak - ved jasne ze laska nepozna vek, ja beriem take to zamilovanie, ze rucicky, objimanie,mozno prvy bozk, to je pekne vsetko ale aj tak si myslim ze 14 rokov je malo...a k tomu dotycna pisala ze chce niekoho pritahovat, ale ved to sa neda ani v jej veku, vsak este to nie je zena, je to dieta...ale nemyslim to v zlom, len sa nestacim divit tejto dnesnej dobe, ze uz 14 rocne pomaly maju deti, chcu pritahovat, chodia kade tade s chlapcami, ja len ked to vidim niekde na ulici ze 14 rocne uz spite, fajcia, nadrogovane, zmalovane-samozrejme nehovorim ze to je pripad dotycnej, ale je mi z toho zle, ja som v 14 chodila do lesa stavat bunkre so spoluziakmi, na bicykel, na kofolu a stale sme behali vonku to som ani chlapcov vobec neriesila...a ani chlapci v tom veku este dievcata neriesili to bol taky ten hamblivy vek, kedy je vztah medzi dievcatom a chlapcom kazdemu este cudzi...no asi sa doba zmenila no, ale k horsiemu...lebo dnesne deti nemaju ani detsvo poriadne

BielyTesak

Počuli ste niekedy o tom že láska nepozná vek ? Každý chceme tu lásku cítiť a ona možno na koniec zistí že to nie je to čo chcela ale aj tým si musíme prejsť :-).

Hold povedal by som že venuj mu pozornosť , dám ti jednu radu ak nechceš byť často sklamaná všímaj si či ti lásku opätuje , nenaháňaj sa za ľuďmi ktorý ti ju neopätujú a ktorý ťa využijú.

Je to normálne že chceš cítiť lásku , chceme to všetci , aj tí ktorý hovoria že nie ... a času máš dosť , niektorý sú nezadaný aj v 30tke a potom sa neskutočne zamilujú a sú v láske do konca života .. aj také sa stáva.

Prajem hodne šťastia.

nicollette12

ty chces vazne v 14 rokoch niekoho pritahovat? Ved si este dieta tak sa o to ani nepokusaj...a ano mas na to cas, lebo keby si rozmyslala rozumne tak by ti doslo, ze v tvojom veku ziadneho chlapca nepotrebujes... to nemozes mat iba kamaratov, kamaratky? To za to ze nejake 10 rocne z tvojej skoly maju "akoze frajerov" co predpokladam ze to su iba take detske dotahovacky, tak ty musis mat surne frajera lebo inak nebudes cool? :D zacni najprv rozmyslat na svoj vek a chovat sa na svoj vek, vtedy ti mozno dopne ze naozaj mas na frajerov este cas...

Ehmo

Zisti si jeho zaujmy a chod za nim s rozpravkou, ze potrebujes info ohladne xxxx . Posteklis jeho ego tym, ze ho povazujes za odbornika v danej tematike. Potom ked zaujmes a chcel by ta dalej skolit v pre teba nezaujimavej teme, tak z toho vykorculujes tym, ze si to potrebovala pre kamosku.