Iqos negativa-cigarety - iqos recenzie

pris1

ahojte asi rok a pol fajcim iqos a mentolove.zistila som ze ma boli hrtan pri prehltani.Tam v tej dierke pod ohryzkom.Nemate niekto podobny problem po iqose?dik

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

zekukuricnyskrob

Emika keby to je zlisovany kukuricny skorb tak sa nezlepy dokopy tak isto ani celuloza (pouziva sa i na balenie cigariet) .. pracujem s takymito produktami tak viem.. je to cisty plast lebo len ten sa zlepy

Emika

Dobrý deň, chcem len napísať, že tam nie je žiadny plast je to PLA filter je to z lisovaný kukuričný škrob, ktorý je biologicky rozlozitelny.

Martina 270411

Bolesti žalúdku a hlavy , hnačky je Detox tela od škodlivín , ktoré ste vdychovali s bežnou cigaretou. Telo sa čistí ... keď som otehotnela a prestala fajčiť akné, ekzém , migrény boli fakt zle... ale nakoniec cca po mesiaci prestali má tieto ,, Detox trápiť . Teraz pri iqos zase zhoršené akné , atopicky ekzém sa mi vrátil aj migréna ... ale fajčím iqos mesiac a všetko pomaly ustupuje ...