výborný infektolog/kt. vie liečiť mykoplazmy/ borelu/ celá sr/ čr

Príspevok v téme: výborný infektolog/kt. vie liečiť mykoplazmy/ borelu/ celá sr/ čr
ladinka5555

prosím vás,
zhánam výborného infektologa, je jedno,či sukromny,či statny, ci platim potrebujem spravnu liecbu na mykoplazmy/ ureaplazmy/ borelie, babesie, a kazdy ma dbija z doktorov s penicilinom a doxycyklinom,a viac ako rok mi to nepomaha.
Som ochotna ist aj do CR, pripadne ak mate nejaku dobru kliniku, xukromnu a poznate o nej, viem,ze BCL luhacovice je asi zrusena,ale nepoznate nieco podobne?alebo nejakeho doktora, kt sa zaobera tymito infekcnymi chorobami?
Na klinike v ZA/ MT/ CA mi velmi nepomohli.
Durovsku v BA a Klubala v prahe,zatiaľ neriešim. nemam tolko penazi.
Kto vam pomohol, a kto by ma zobral ??? Som z POvažskej Bstrice.Dakujem! je to naliehave ....naozaj vyborny ludsky lekar, s dobrymi znalostami a schopnostami, pripadne klinika...ktory ma nedobije s krabickou penicilinu!!!ale sa mi povenuje a je odbornik na spravnom mieste,

netreba

Mám s ňou skúsenosti, ale nie v spojitosti s týmito chorobami. Snaží sa pacientovi fakt pomôcť, dôkladne vyšetrí a je vraj výborná vo svojom obore.

Netrep

Na vsetko je v prirode liek, napchavat sa atb, ktore maju milion vedlajsich ucinkov je dvojsecna zbran, po roku budes mat zas problemy s trvalymi vedlajsimi ucinkami.

Mimochodom tento rok vysla studia o stevii a dokonca o lepsej ucinnosti nez ATB ato bez vedlajsich priznakov! Zistite si o tom nieco.

Lion30

Vo vela pripadoch je to len o psychike, kedy staci sa s niekymo tom porozpravat lebo s dr. sa to neda... a hned nam je lepsie :D
Ona borela neni len borela :) rovnako chlamydia a podobne.

Ale... ked sa jedna uz o silnu chronicku nakazu- infekciu so zasiahnutim organov a mozgu tak je jedina cesta ako sa z toho dostat ta, aka som uz napisal. Tot vse :)

Netrep

Netrep, staci ist za albertovou, prirodna liecitelka, nebude ta napchavat atb a z borelioze ta vylieci, vela ludom pomohla z nich aj z daleko horsich situacii.

Lion30

Uz som to tu napisal 10000000000000000x.

Na SK, dr. Durovska v BA.
V CZ dr. Klubal.

Len oni ti pomozu, nikto iny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vsetko si ale platis, liecbu, lieky, vsetko.

A nestaci sa len napchavat s ATB !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ladinka5555

dakujem za rady, helena kuchtova z komarna? to mam sice cez celu republiku,ale v pohode, by som to zvladla,ak by ma zobrala, vyhodil mi gugl iba kuchtovu v komarne, mate s nou dobre skusenosti,ake prosim?mozete blizsie popisat?
u durovskej sa nedoplatim- to su tisice a tisice eur vyhodene na lieky a sedenia a testy s nou...:(nemam na to.