Ako je možné dať dohromady dvoch "introvertov"

Príspevok v téme: Ako je možné dať dohromady dvoch "introvertov"
78Dynamo

Zdravím, dobrý deň. Rád by som vedel váš názor (ak je úprimný), ako je vlastne možné, aby sa dvaja ľudia, ktorí sú uzavretejší, prípadne smutnejší, s depresiami, dali dokopy, ak logicky moc nechodia von, prípadne trpia únavou? (Zoznamky sú plné ľahkých oviec...). Prípadne, akú máte skúsenosť s tým zoznámiť sa, ak nemáte veľa možností? Minule som videl jedno veľmi pekné fajn dievča u lekára, no keďže trpím depresiami a únavou a momentálne si neviem nájsť prácu, tak napriek tomu, že som športovej postavy a dobrej povahy, som za ňou nešiel...a potom ma to adekvátne mrzelo. No keďže mi veľmi spočiatku pripomenula moju poslednú frajerku, s ktorou to skončilo, lebo som ju rozosmutnieval, a ani sme sa nemohli vídať, tak myslím, že som spravil správne, že som za ňou nešiel, aj keď som asi dosť vôl kvôli tomu.

verbena

najlepšie to vedia posúdiť ludia ktorí mali/majú psychicky narušeneho človeka v rodine, od tyrana cez alkoholika po psychopata..
aký je to super život ked ta taký psychopat mláti od mala , vybíja si na tebe komplexy, psychicky aj fyzicky ťa týra, je to fakt super,..
poznám osobu ktorá sa lieči na depresiu, čo nechápem ako je možné že psychiatrička si nevšimla ze má aj iné psychicke ochorenie zjavne, berie kvantá liekov na tu vraj depresiu a datyčná osoba je nervák, aj napriek utlmujucim liekom vykrikuje , vyhráža sa, chytá nervy, ...atd..

verbena

Narovinu... otazka je že na čo ma mať psychicky chorý clovek vztah, konkretne napriklad s tou depresiou? depresiu má tak či tak, +psychicke choroby su dedičné, no a vidíme ako to končí ked dokonca psychicky narušení ludia maju deti...
psychicky narušení by si v prvom rade svoj život mali dať do poriadku, s čím maju problem, maju problem zvladat bezne situácie a nedajboh ked maju deti, trpí celá rodina...
to by si mal ten dotyčný uvedomiť, ale psychicky narušený človek si to neuvedomuje.. nech trpí 1 ako 3 alebo 4..

nech sa páči tu máte aktuálny článok... a nie je to ani prvý ani posledný raz čo koli psychopatovi doplatili životom nevinní...
www.cas.sk

Jana Lukacova

78Dynamo: bohužiaľ depresie máme v našej spoločnosti zakorenené ako problémy v hlave - v našej "psychike"..skutočnosť je však taká, že vo väčšine prípadov, sú depresie iba symptómom neprejavených emócií, ktoré sú potlačené v našom vnútri. Ak ich prejavíme, obnoví sa naša vnútorná rovnováha, pokoj, šťastie a depresie vymiznú (a ak sa opäť sem tam objavia je to opäť signál, že nejaká situácia v nás opäť vyvolala emócie, ktorým sme nečelili)...Takže to máte pevne vo svojich rukách. Ak pomôžete sebe budete skutočne nápomocný aj iným, možno aj svojej budúcej priateľke ;). Účinné riešenie Vášho problému existuje.

/Rada budem nápomocná, ak uznáte za vhodné, pokojne mi napíšte email./

verbena

najprv sa treba dať psychicky do kopy a až potom riešiť vzťahy..
ako ti povedala byvala ze si ju rozosmutnieval...
psychicki chorí ludia človeka len "ťahaju dole"

tiež nemozu dvaja introverti byť vo vztahu lebo by to nefungovalo, navzajom by sa dole na dno tahali...