priznaky + prenos chlamidii

katarina

ja mam tiez len vraj slabu imunitu a este vraj mam tieto chlamidie do konca zivota...v krvi som nemala nic pozitivne...a aj vyter je len kedy-tedy pozit

tinusch

nikola podla tvojho prispevku sudim ze asi moc o nich nevies..ano boli tu a aj budu vzdy.. lenze to nie riesenie nepolemizovat o nich.. ja sama som ich prekonala. bola som panna, no aj tak som ich chytila. gynekolog ma presviedcal, ze nie urcite som musela s niekym spat. BLBOST!ja som dokaz toho ze chlamydie sa daju preniest aj cez zachodovu misu, ci vodu, ci ine kontaminovane predmety..a poviem ti jedno.. zacalo to zapalom v bedrovom klbe.. katastrofalne zapaly. najprv som myslela ze to mam z cvicenia. tak som prestala, no nepomohlo..bolelo ma to coraz viac, neskor som dostala zapal panvy (a to podotykam nie je ziadna sranda) , no a nakoniec sa to rozsirilo na mechur..nehorazne bolesti!nikomu to neprajem! keby nepridem vcas lekarovi, tak mi to mohlo postihnut pohl. organy a mohla som zostat neplodna! vies? takze chlamydie su neni len tak nieco.. a nepriala by som ich ani tomu najvacsiemu nepriatelovi! no nastastie po atb bol rychly skok k dobremu. hned po prvej tabletke ma prestalo boliet brusko..a postupne odisli vsetky priznaky. doktor mi sam povedal, ze som mala stastie ze mi to tak skoro zistili a ze som mala priznaky. lebo vela ludi su ich nosicmi a vobec o tom nevedia. je HNOJ!! davajte si pozor

tien

Chlamydie som mala raz a dufam, ze naposledy. Mojim jedinym priznakom bolo zhorsenie viditelnosti oka. Az po par mesiacoch liecby oka zistili pricinu.

karol

Chlamídie sú pliagy, ktoré mi ukradli kus môjho života a aj po preliečení vždy sa vrátia nevedno ako. Prežil som hrôzostrašné bolesti, zápaly, a lekári ma považovali za hypochondra. Najprv som rok kašlal a plúcny lekár mi liečil neakú blbú alergiu. Keď som zmenil lekára bolo neskoro a všetko sa skonplikovalo. Paradoxom toho všetkého je že som sa k chlamídiam dostal v nemocnici kde som bol hospitalizovaný. Moje dnešné problémy sú tak rozsiahle že ich ani nemožno popísať. Meviem čo mám robiť a ako ďalej. Ponaučenie pre ostatných, nedajte sa odbiť a reagujte včas!!

nikola

Ale podla mna sa okolo tych chlamydii robi zbytocna panika!! Uz mam dojem ze aj kvoli farmaceutickym firmam, ved je to dobry biznis, stale nachadzat nejake nove lieky. Okrem toho chlamydie tu boli vzdy.

ela

Ahojte..ž som písala ale musím znova..Test na chlamýdie obsahuje Iga,IgG a asi IgM.. Ja som mala pozitívne IgG-93 a kožná povedala že mám chlamýdie..u gynekológa som zistila že ich vlastne nemám ale som ich prekonala (aj keď netuším kedy?)a že mi to ostane v krvy..čo na to vravíte? je to tak? dá sa s tým niečo robiť? alebo zmenšiť to číselko?

sisuľa

Zatiaľ som sa nestretla s tým,že by mal niekto chlamýdiu a popri tom negatívny krvný test.Skôr výter ti povie,že máš infekciu,ale nepovie ti akú.Najlepšie skombinovať obidve vyšetrenia.
Dnes som sa dozvedela,že chlamýdia može vykázať aj pozitívny HPV-test.Tak sa nezľakni ak náhodozu...

filter

fisinka dostal som to teraz aj ja a chcem sa spytat aj si lezala v nemocnici.....a mate pravdu vcetci je to riadne hnusna infekcia.Drzim vam palce dako to zvladneme

tiny

dokonca si dávaj pozor aj na uteráky, aby si nemala spoločný uterák s niekým kto možno túto chorobu má a ani onej nevie, ľahko to chytíš