prečo som naprogramovaná inak ako ostatní??

Príspevok v téme: prečo som naprogramovaná inak ako ostatní??
angra

..prečo sa neviem tešiť z bežných vecí? že slnko svieti, že je piatok a budem opäť s kamošmi, že mám chlapca, ktorý má ľúbi.. namiesto toho som najradšej sama so svojimi myšlienkami, s hudbou a s depresiami..ukrývam zjazvené ruky od žiletky, z čias, keď som môj stav ešte nedokázala zniesť..nevravím, že ho už znášam, ale som už aspoň zvyknutá...mám 16 a sľubný život pred sebou..škola mi ide vlastne super, dokážem sa smiať a baviť sa ale v hlave niečo nie je ok..PAIN ..prečo?

angra

ja sa nehanbim, ale s rodicmi mam uz teraz na nic vztah, oni to nepochopia..a co mi vlastne psycholog/psychiater povie? ze sa mam tesit z malickosti? hmm ale prave to ja neviem

lencok1

angra ak ti to nejde samej aj ked sa snazis, niekde je chyba...ja som tiez nechcela k psychiatrovi dnes lutujem ze som vtedy neurobila este skor a mohla mat kazdy jeden taky ako kedysi...nie je to hanba, mozno sa s tebou iba porozprava, mozno sa budes musiet liecit, a nedivaj sa nato co povedia ostatni, je to tvoj zivot, ty ho chces mat pekny...dnes je to uplne normlana vec, na zapade je naopak nenormalne ked este nemas svojho psychloga al.psychiatra...kazdopadne ries svoje problemy, kym su este riesitelne...ak ti to nepojde samej, z vlastnej skusenosti!!! ti radim nehanbi sa navstiv odbornika.

angra

naši by to nepochopili...takže psychiater ani neprichádza do úvahy...veď na mne nič nevidia...proste keď mi je najhoršie, tak na mňa nahúkajú, že čo mi zas je a tak podobne..tak potom nech ešte mám chuť niečo im povedať..chalan o tom vie, tí najlepší kamoši tiež..ale čo zmôžu? nič..ak si nepomôžem ja, tak nikto iný..ale ako začať?

lencok1

a preco si naprogramovana inak? ty zato nemozes, asi mas malo serotoninu v hlavicke, ktory ti chyba aby si mohla mylsiet ako ostatni...depresia je v dnesnej dobe pomaly najcastejsia choroba a stale pribuda, a jej liecenie ma velky uspech, len trebi verit dr ktory ta lieici a pocuvat jeho rady...ja som to uz podstupila, ale teraz musime uplne zmenit liecbu lebo bolo toho na mna privela, zomrel clovek mjmu srdiecku blizky + kopec inych starosti...preco sa trapit? ries to!

lencok1

mila angra, presne toto poznam...a uz som bola na pokraji zrutenia, vcera som volala psychiatricke ktora mi navrhla adekvatnu liecbu, nesustale som len plakala a vsetko co vycitala ako som co pokaslala, pritom tiez moj zivot sa ostatnym javi pomaly ako rozpravkovy...je to v nasej hlavke, psychike ktoru treba preliecit...ver tomu, ja som sa rozhodla liecit...prajem ti aby si to zvladla aj sama, ale ak nie spomeni si na mna...ja uz nemozem a tak to idem zmenit a posluchat tych ktori vedia o com hovoria...stop depresii angrinka!!!