Nie som to ja, prosím o pomoc

Príspevok v téme: Nie som to ja, prosím o pomoc
VeronikaPet25

Prosím vás všetkých o radu a pomoc. Už som tu raz písala s úzkosťou a depresiou. No mám iný, možno to je ten istý problém, ale je to hrozné. Neviem, či už niekto také z vás niečo zažil, no jeden chlapec o tom už dávnejšie písal. Stalo sa mi to prvýkrát pred 2 týždňami a pokračuje to každý deň. Niekedy mám pocit, že to nie som ja, hlavne keď sa zobudím alebo zmením prostredie. Ja si uvedomujem, že som to ja, že som sa napr. obula, vyšla pred blok, išla do obchodu, no ten pocit tam je a desí ma. Niekedy na to nemyslím a ten pocit nie je, no niekedy aj keď na to nemyslím, to príde a ja chytám pani, čo sa to so mnou deje. Mám pocit, že sa zbláznim. Nastáva to aj pri zmene svetelných podmienok. Prosím, ak máte o tom informácie, poraďte ako na to. Či je to len psychika alebo čo, lebo ma to ničí. Ďakujem.

VeronikaPet25

Raz som sa veľmi vystrašila, do toho nejaké zdravotné problémy a odvtedy to mám plus vždy mi niečo je aj keď výsledky sú ok, podľa mňa riadne psychika je mimo, len tie pocity sú otrasné :(

nnnuuu

Možno to je len nejaká forma Déja vu a nič vážne to nie je, ale pre istotu sa drž toho, čo som ti poradil!

nnnuuu

Podľa mňa je tvoja psychika dosť oslabená. Ak by si začala počuť hlasy alebo vidieť duchov, tak vyhľadaj okamžite odbornú pomoc, lebo môžeš ohroziť buď seba alebo iných. Nesmieš vtedy zaváhať. Možné je aj to, že to všetko vidím ja zle a nič zlého sa ti nestane. Psychika je nevyspytateľná.

nnnuuu

Neviem, čo to môže byť, ale isto to nie je nič dobré, aj keď nechcem strašiť. Mala by si sa o tom porozprávať s odborníkom, môže ísť najskôr o psychickú labilitu. Každopádne, aj keby sa dialo neviem čo, tak nesmieš mať strach, lebo by si to tým všetko ešte viac zhoršila a mohla by si reagovať aj panicky, čo by mohlo mať aj tragické následky.