Chronický zápal prostaty - je toto vobec možné?

Príspevok v téme: Chronický zápal prostaty - je toto vobec možné?
Prosty

Dnes je to presne mesiac čo som ukončil liečbu chronickeho zápalu prostaty. Skor som nechcel písat neveril som že som z toho vonku. Ale už to tak vyzera že som boj vyhral. Tak teraz sa chcem podelit o skusenosti a aj si zanadávat lebo to čo som zažil neprajem ani tým najhorším čertom z pekla. Kdo tuto chorobu mal alebo má tak dobre vie čo si chlap s tým prežije po každej stránke. Bolesti na vyskočenie z kože a o sexe može len snívat. Ale to neni nič proti tomu čo zažije u doktorov. Teraz nemyslim tie strašné vyšetrenia ale to jak s človekom jednajú jak si ho pohadzujú a vyskúšajú na nom všetko len aby mu po roku povedali že sa s tým nedá robit nič. A to som prosím pekne obehal aj súkromných urológov takzvané kapacity každý sa na začiatok tváril že to zvládneme nemám si robit starosti. Po niekolkých antibiotikách už sa tak na mna neusmievali a ked som stále tvrdil že sa nič nezlepšuje stále bolesti tak už ma ani neobjednal na kontrolu už boli všetky termíny obsadené. Tým mi dal najavo že on so mnou skončil a nemám už obtažovat. A potom sa to už točilo len okolo psichiky lebo však ked ti neúčinkuje liečba tak musíš byt zákonite magor. Neviem ako by som skončil možno naozaj vo zvieracej kazajke alebo niekde v klietke. Len som mal stále taký pocit že predsa musí na to byt nejaký liek ved ludia sa aj z rakoviny dostanú tak prečo toto ochorenie je také beznádejné. Prečo by mi nemalo byt pomoci.
Nebudem to natahovat áno našiel som tú pomoc ale nie u doktorov. A tak sa pýtam jak je možné že tu máme kopec bielych pláštov odborníkov ktorý študovali dlhé roky ťažké školy a neni su schopný si poradit s takouto diagnózou? Jak je možné že sa toho človek zbaví prírodnou liečbou? Prečo musí chlap trpieť celé roky strašné bolesti ked je sposob ako sa tomu dá zabránit? Načo som bral tolko svinských liekov ktoré ma len dodžubali ked predsa sa to dalo liečit ovela jednoduchšie? Toto mi stále vrta v hlave a nemožem sa zbavit pocitu márnosti celej našej medicíny. Transplantujú srdce a nevedia vyliečit zapalenú prostatu? Keby ten urolog vedel čo su to za bolesti tak by to určite neriešil tak že by išiel za psichiatrom. Rád by som videl ako by sa tváril keby sa to stalo jemu.
Chlapi ktorý takto trpite jak som trpel ja nečakajte na zazraky lebo v ambulancii u urologa sa ich nedočkáte. Hladajte pomoc inde alebo sa z toho naozaj zbláznite. Potom už na tej psichiatrii možete rovno ostat. Toto keby som bol vedel mohol som mat už roky pokoj. Odpovie mi niekto na moju otázku ako je toto vobec možné? Ked existuje liečba na niečo, prečo o nej ludom doktor nepovie alebo ešte lepšie prečo mu takú liečbu nenasadí? Ved by som mu zaplatil aj celý majetok mu dám len nech už takto netrpím. Ale nikdo mi to nenavrhol všetko som musel zistit sám. Čo je toto za doba ked doktori ludí nevyliečia? Vobec im neni tých paciento lúto?

banan666

prosty ako si sa vyliečil ? skušal som všetko antbiotika čaj s vrbovky colostrum čajne uroglicke a stale mam všetky priznaky no urolog povedal pred tyzdnom ze zapal uz nemam no bolesti a nechut na sex stale ostali zalud suchy krize bolave

sehria

Páni, ak máte problém s prostatou, erekciou a pod., tak je aj u nás dostať produkt, ktorý vám pomôže a bez chémie či nežiaducich účinkov. Čím dlhšie to odkladáte, tým viac vás to mindrákuje a pritom nemusí. Napíšem viac emailom.

peso

Mal som tiez opakovane zapal prostaty , na 1 krat ,i zabrali antbiotika ale zapal sa vratil a iba ma napchavali liekmi co mi moc nepomohlo. nasiel som prirodzene lieky , urilogicke caje hlavne vrbovku malokvetu zlatobyl koren zihlavi vres medvedicu a i a tekvicove semiacka a serenou plazivu, ako si pravidelne varievam caje zapal ustupil a bolesti odysli, je to viac ako 10 rokov co nechodim k urologovy a nemam vecsie problemy z prostatov a sex si tiez doprajem , nespolieham na lekarov , mozno keby som nadabil na odbornika ale tych musite hladat mikroskopom .

milos78

kamos mal podobny problem a trvalo kym nasiel lekara ktory mu fakt pomohol. nasadil antibiotika a popri tom aj wobenzym. nastastie sa z toho dostal.

hehe1

to nieje zdaleka jedina diagnoza, ktora sa tu nelieci, totiz zapadna medicina si vie vyborne poradit s akutnymi stavmi, ale chronicitu liecit nevie, dalsia vec je, ze uroven vzdelania lekarov je na nizkej urovni, niesu plateni od vysledkov svojej prace a tak to aj vyzera, ak by si mohol dat mail, chcem sa nieco opytat, nic osobne

nnnuuu

Ako sa na nás budú pozerať ľudia trebárs o tisíc rokov? Ako budú nazývať to, čo my teraz považujeme za moderné? Teraz je na všetko iba jedno riešenie, nech sa páči, tu je recept a choďte už do kelu domov!

ModraObloha

Prosty, tak vidíš maš peknú skusenosť do života, sam zažívam niečo podobné, vieru v doktorov som stratil už pred pár rokmi ked si pre prehadzovali od dverí k dverám a poslali ma na psychiatriu alebo že vraj som hypochonder.. zaujima ma jak si sa z toho dostal? sam mam nejake problemy tam dole tak možno by si mi vedel poradiť jak si to liečil, a ohladom rakoviny aj ta sa da liečit bez chemoterapií aspon podla mňa.

Marosko-n

Na všetky zápaly pomáha GGW liečivá voda. Treba ju pravidelne piť. A vyhnete sa mnohým zápalovým problémom a získate imunitu. Nerobím si srandy ale 17 rokov klinických skúšok na chorých je toho dôkazom. A ešte smrekový elixír ten pomáha priamo na odhlienenie parazitov a nášho tela. Treba skúsiť Sú to najlacnejšie univerzálne lieky skoro na všetko.
Keď sa zápal odstraní tak potom tekvicový olej je tiež dobrý na prostatu.