Nepríjemné zazeranie

Príspevok v téme: Nepríjemné zazeranie
Nervoznaa

Dobrý deň.
Mám problém s tým, že na mňa ľudia zazerajú. Doslova na mňa čumia. Aj keď v škole idem po chodbe, keď idem po ulici alebo keď čakám na autobus. Niekedy som si to nevšímala, ale už mi to lezie na nervy. Vie mi to totálne znepríjemniť deň.
Samozrejme, mám sebavedomie na bode mrazu, takže vždy premýšľam nad tým, čo je na mne zlé. Som čudná ? Škaredá ? Šíri sa o mne niečo zlé ?
Prečo ľudia zazerajú ?
Stáva sa to aj vám ?

BBBB3333

Coop jednota-ak si.
Su ludia že to čo sa pletie pod nohy nejaký rozbitý tovar, papieriky zdvihnu- a potom tochcu vyhodiť vonku do koša-aby sa ľudia nešmykli Upratuju alebo to daju do regala, za vás Plno zakazníkov, tovar prehadzuje tak jasne že to tam je také divné.
A keď sa vám zda že keď nejaké odpady ktoré sa pletu pod nohy a niekto to zdvihne- to je podla vás divné.?
Tak si robte sami.Ja sne že je nepríjemné zazeranie, toje jedno kde a prečo aj na ulici aj v škole.
Každý si myslí svoje.

BBBB3333

Coop jednota-ak si.
Su ludia že to čo sa pletie pod nohy nejaký rozbitý tovar, papieriky zdvihnu- a potom tochcu vyhodiť vonku do koša-aby sa ľudia nešmykli Upratuju alebo to daju do regala, za vás Plno zakazníkov, tovar prehadzuje tak jasne že to tam je také divné.
A keď sa vám zda že keď nejaké odpady ktoré sa pletu pod nohy a niekto to zdvihne- to je podla vás divné.?
Tak si robte sami.Ja sne že je nepríjemné zazeranie, toje jedno kde a prečo aj na ulici aj v škole.
Každý si myslí svoje.

bubugo

Coop jdnota ja som ťa videl s tým logom čo stale nosíte a bol si veľmi smutný asi veľa prace.
Mohol by som ťa potešiť, išlo ti do plaču a pozeral si do nejakého notesa, nestýhaš. Po%d na smookie alebo kavu na kolibe je ticho.

kukulinko

Coop jednota ved ty to musíš vedieť kedˇtam pracuješ mate to nakazané sme poctivý ľudia-vy to mate v hlave a v náplni prace.Už tým ako obpovedáš každeho podozrievaš užaj na zastavke

coopjednota

kukulimko a nebude to náhodou tým že vyzeráš akoby si chcel kradnúť a správaš sa podozrivo čím predavačka nadobúda pocit že kradnúť chceš :)

kukulimko

Viete z čoho to máme?Pretože v obchodoch, ked niečo vybavujeme na nas čumia a kontroluju. Už to mame ten strach v sebe.A sú nepríjemný. Ked chodí predavačka za vami, aj ked vám chce poradiť, ide to na nervy, ruší myšlienky a kruhy.