psy v utulkoch

Nelligrey

Ale jasne ja netvrdím , ze zvierata v byte su Ok :) ja hovorim prave o tom množení a tyrani , vlastne zvierata by sa mali davat az po zistení , ze clovek je milovník a ma dobre podmienky na chovanie. Lenže to na tomtosvete zatial nieje mozne, kym zvierata su vnímané ako nas majetok, ako nieco "neživé" s čím si clovek moze robit v podstate cokolvek . Ludia sa musia zmenit. Sused týra psa, mačku, koňa?Ma niekto zle podmienky? Nezatvárať oci, hovorit o tom verejne ,volať slobodu zvierat alebo neviem co . Neviem . Neviem vobec vlastne co sa s tym da robit. Právne tam nieje toez žiadny zaklad. Žalostná situácia. Ale hlavne si to musia uvedomiť ludia a zmenit správanie . A v prvom rade si uvedomiť , ze nie len ludia obývajú tuto planétu. A to ze zrazu sa niekde meste objaví medveď neznamena , ze je votrelec a mame ho zastreliť , myslim , ze on za to nemôže , ze my ludia si vsade vsetko privlastnujeme a zastavujeme. Ale my sme jedine ti , ktori tu situáciu mozu vyriešiť .

nbn

nely lenze clovek moze zit uplne bez zvierat a tak by to aj malo byt.. tym zvieratam by bolo ovela lepsie v prirode nez niekde 10-12 rokov v byte von sa s nimi ide len vtedy ked chce clovek v podstate cely zivot v base...to len clovek si mysli ze je boh a milosrdny samaritan ked ma psa v byte ale zvierata su ovela radsej v prirode..zvierata sa nam nestaraju do zivotov preco clovek nenecha na pokoji ich?

Nelligrey

Bezdomovci , alkoholici , Rumuni atd si vsetko ludia , ktory maju svoju hlavu a vacsinou zdravé ruky a mozu si vybrať svoj psud. Kdezto zvierata všeobecne su tvory , ktorým spôsobuje CLOVEK bolest a rozhoduje o ich osude a nevedia sa samé brániť . Mrzi ma , ze zvierata nemaju nejaku schopnosť tvrdo zaútočiť na človeka , ktory im robi zle. To ma fakt mrzi , ze su take vacsinou psy , aleaj ine tvory a nevedia sa brániť. Cela ta situácia na zemi ma velmi boli od psikov cez vtáčiky držané v klietkach az po zvierata týrané a zabíjane pre jedlo. Je mi z toho zle. Zároveň aj vojny atd , ale ved téma sa tyka zvierat tak co tu niekto riesi? nech si založí tému o bezdomovcov;)

ukulele

Psy nepatria na sídliská, pes nie je pre život človeka nevyhnutná vec.

A kde sú zdroje týchto psov? V blahobyte na vidieku...!

Veterinári nebudú toto riešiť, lebo psy sú zdrojom ich existencie! Je to akoby ste spravili "capa záhradníkom" !!!

Podobne je to s "mestami". Veď za tie psy dostanú nejaké smiešne judášske groše !!!

A tak "rodinky so psami" terorizujú celé sídliská !!! A nikto si s nimi nedokáže poradiť.

Pes nie je pre život nevyhnutná vec (ani tvor).

ukulele

Veterinári nebudú toto riešiť, lebo psy sú zdrojom ich existencie! Je to akoby ste spravili "capa záhradníkom" !!!