Je to asexualita ?

Príspevok v téme: Je to asexualita ?
SomPopletena

Dobrý podvečer.
Mám 20 rokov a som ešte panna. Nikdy som nemala vzťah, a ani som po ňom nikdy nejako netúžila, ani teraz veľmi nie.
No, ale k veci. To isté so sexom. Nejak po ňom netúžim, nepriťahuje ma to a veľmi to neriešim.
Z malej časti je to preto, že sa trochu bojím, či nedôjde k trapasu, ale z tej väčšej, že proste po tom netúžim. Je mi to jedno.
Taktiež som nikdy nemasturbovala a myslím si, že to ani robiť nebudem. Tiež som to nikdy neriešila.

Preto si myslím, že som asexuálka. Je mi jedno či budem mať sex alebo nie, a ani sa sexuálne neuspokojujem a tiež po tom netúžim. A aj napriek tomu som úplne v pohode.

Aj keď, mám jednu moju známu, a fantazírujem, že to s ňou robím a to ma nehorázne vzrušuje.
Priťahuje ma ako magnet, ale s inou ženou by som nechcela nič mať. Buď ona alebo len chlapi.

anoano

V prom rade by si to mala vyskúšať a zažiť orgazmus a až potom môžeš reálne zhodnotiť situáciu či to chceš alebo nie... Možno zistíš že je to naozaj dobré

Killmeplease

Podľa mňa sú všetky ženy asexuálne. Žiadna nechce jebať, to je hrúza čo sa človek naplatí kuriev.

Emtsuj

Prečo mi to pripadá, že to berieš ako problém? NO A? Nezaraduj sa do skupín, heterosexuáli, homosexuáli či asexuáli, nemusíš mať s niekym sex ani po tom túžiť. O toto tu nejde...

+ ty sex chceš... s osobou ktorá ti je blízka, to je dobre... J*B NA NÁZORY OSTATNÝCH.

DoktorExitus

Možno terz ťa to nelaka ale možno to vyskušaš a sa ti to zapáči, a potom naopak budeš nenasytná :D takže hned by som to nevidel na asexualitu.

Lollka

No ak mas sexualne fantazie s kymkolvek tak asi nie si uplna asexualka, ale vseobecne budes asi malo sexualne zalozena. Ty si este dost mlada takze mozno sa to este zmeni, mozno len sexualne dozries neskor. No vsak uvidis, hlavne sa do nicoho nenut a nerob nieco co sa ti nepaci len preto ze to robi vacsina.

medikamentus

Myslim, ze by si este nejaky cas mala s hodnotenim svojej
sexualty pockat. Si mlada, pozoruj sa a hlavne sa do nicoho
strmhlav nevrhaj. Nechaj to pekne vykrystalovat sa...
Mas casu dost. Nerobis a nemyslis nic zle, nezabudni.
Never nikomu, kto tvrdi ine.