Formovanie postavy jazdou na bicykli

Tomm90

Ahoj, jazdenie na bicykli je asi najlepšia možnosť na chudnutie a tvarovanie postavy pokial ta nebaví trčať v posilke.No samotná cyklistika nestačí treba hlavne aj upraviť jedálniček,prímať dostatočné množstvo sacharidov uhlohydrátov a proteínov ktoré sú zodpovedn za budovanie svalstva.Po tréningu odporúčam proteínové-sachariodové regeneračné doppnky napr. Sis rapid rego.Dalej je treba si zakúpiť tachometer alebo hodinky s pásom na monitorovani tepu podla čoho sa zistuje ako namáhate telo čo je pre vás nevyhnutné.Prvé tréningy by mali byť kratšie okolo 40 km postupne si pridávajte na vzdialenosti.Z osobnej skúsenlsti odporúčam tréningy 3+1 čiže 3 dni tréning 1 deň oddych,regenerácia.Ohladom bicykla a výbavy by som vám vedel poskytnúť bližšie info prostredníctvom e-mailu

mate59

Bicykel je super vec,určite ti pomože pri formovaní postavy,ale treba viac jazdiť. Nekupuj podľa značky,ale podľa toho či budeš viac jazdiť po cyklotrasách,či v teréne po lesných a poľných cestách.Určite si kúp dobre odpružený,tlmí nárazy.Dobrý je napr slovenský DEMO.V predajni ti poradia.

ErikH

Myslím, že je to skvelá voľba. Na bicykli veľa fyzickej zdatnosti budete robiť veľa vecí pre seba. Takže pokiaľ ide o výber, máte cenový limit?

Klarka98

Ahoj Janyska! Ja myslím, že je to super nápad a za skúšku to stojí. Mala som ten istý problém a bicykel na mňa tiež zabral. Čo sa týka nejaké dobré značky, tak ja som kupovala bicykel v Kaktus bike v Bratislave, tam už tí poradia;)