Chcem sa zabit!

Príspevok v téme: Chcem sa zabit!
Pomoc help

Ahoje volam sa Julia a mam 11 rokov.Chcem sa zabit...Otec uz pri asi mojich 5.tich odisiel a zijem s mamou a starymi rodicmi.Na dennom poriadku su tu hadky...A ako inak na mna.Vzdy som ta najhorsia...Matka mi krici ze som obezna...Neviem co mam robit mam 70kg ale som zase ako tak vysoka a sice vidno ze vyzeram trocha viac oblo ale nie tak aby na mna kazdy den vrestala prezrata svina obezna, tucna krava.Pomoztemi prosim..Neviem co mam robit uz sa mi nechce zit... :(

Alisha_15

Ahoj. Viem ze to musí byť určite ťažké. Sama som si tým trosku prechádzala. Jednoducho si to skus nevšímat. Nájdi si vlastne záujmy, priateľov.
Priatelia sú niekedy naozaj viac ako rodina.
Čo sa týka tvojej mami naozaj nechápem jej správanie. Ja by som sa k svojmu dieťaťu nikdy takto nespravala.
Skus sa s ňou porozprávať. Povedz jej ze ta to trápi...
Opýtaj sa jej prečo sa takto správa.
Možno je ona sama smutná.
Ver mi, smrť nieje žiadne riešenie.
Ved sa vraví, po daždi vždy vyjde slnko. A tak to bude aj v tomto.

modracik

Je to ťažké,myslieť na pekné veci a nebyť negatívny, keď žiješ v takomto prostredí denno-denne.Život je veľmi vzácny -si veľmi mladá,máš ho pred sebou....ako Ti tu už predo mnou písala dotyčná osoba,skús nájsť niečo pekné ,pozitívne...máš kamarátky? nejaké záľuby,aktivity-ak rada čítaš,napríklad choď do knižnice a pod.aký máš vzťah s maminou,viete spolu komunikovať? Prípadne navštíviť psychológa,ale v žiadnom prípade nesiahaj na svoj život,lebo ho spať nedostaneš!!!!!

OigeEgio

je mi veľmi ľúto, že prežívaš tak pochmúrne myšlienky, ba dokonca tú najtemnejšiu a to siahnuť si na život...
život nám bol darovaný, vziať si život , pretrhnúť niť s najvyšším Ja , by bol ten najväčší trest, ktorý by si si na seba , Tvojho Ducha pripísala..
Nájdi Svetlo, pozitívne vnímaj všetko okolo seba a teš sa z každej maličkosti...
Sú medzi nami aj takí, ktorých osud je omnoho krutejší ako Tvoj a aj napriek tomu majú chuť žiť a tvoriť.., radovať sa napriek krutému osudu...
preto zodvihni hlavu, povznes sa nad osočovaním a vnímaj krásu okolo seba a v sebe...