Zapchate ucho

la nuit

Ahoj pozeram ze vsetci mame rovnaky problem.Mne zalahlo v jednom uchu potom ako som vysiel zo sprchy a usi som si utrel do uteraka jedno my ostalo take nahluchle.Mam pocit takeho ciastocneho upchatia.Je to trocha neprijemne a este k tomu ani dobre nanho nepocujem.Dal som si kupit audispray tak som zvedavi.Ak my to nepomoze skusim este tu spomynany Aurecon ušní sprej .RAz som uz mal upchate usi a pomohlo my jedine vyplach ucha to je ucinne na 100%

soffa

kup si octove kvapky narychlo v lekarni,tie pomahaju..alebo nech ti v lekarni poradia.a spytaj sa aj na usne sviecky.daj si to do googlu tam ti o tom pisu viac

Mova

Mám taký problém, asi pred dvomi rokmi som na čistenie uší používala Audispray ale raz po jeho aplikácii do ľavého ucha som zrazu prestala počuť, tri dni pretrvávala neskutočná bolesť a v uchu mi stále zaliehalo. Tak som sa vybrala k lekárke no tá mala dovolenku a kým jej skončila bolesť prešla. Sprej som prestala úplne používať ale vždy keď si čistím uši hocičím iným sa to už opakuje. Prestanem na ucho úplne počuť na 2-4 dni, bolí ma, cítim v ňom tlak a stále mi zalieha. Vie mi niekto poradiť čím to vyriešiť alebo ako postupovať? Ďakujem

laskonka

Ked som bola mala, mala som zalahnute po kupeli v usiach... Nakoniec som isla k usnemu a mi ho vycitstil s injekcnou striekackou, do ktorej napustili vlaznu vodu. Vysliel mi odtial tvrdy maz... Bolo ho velmi malo, ale aj napriek tomu som bola hlucha... ale pomohlo to.

Ak nechces ist k usnemu, tak v lekarni dostat sprej, ktory cisti usi bez toho, aby si si ich citila vatovymi tycinkami este. Ten roztok je velmi dobry vraj... (ja osobne som verna tycinkam)...
Popripade to skus ty s tou injekcnou striekackou... ved to je bezbolestne :)

zuzic

ked uz tak certicka:) ale teraz mi velmi, velmi krivdis ved ja som slusne, mile, rozumne, suverenne, obcas trochu tvrdohlave a dost drze dievcatko:))) ale nie vsetko tak v norme:) no tak uz vies velmi vela:) no nehajme to tak, ale nemohol by si mi prosim ta pekne podrobne vysvetlit ako sa vyplachuje to ucho?:) to ma len tak napadlo ze info do buducnosti sa moze zist:)

bingham

Ano ano pekne si to napisala.... :)) ty si taky certik cooo ??? :)))

ty ty a co si vymyslas ved ja o tebe nic neviem, tak sme si vyrovnany :))

zuzic

no pekne a to zas preco? si aspon dvadsiaty clovek co mi to povedal a ja stale nechapem preco... ved som to velmi pekne napisala:)))