vitamin c do žily vaše skusenosti

Defcon

Suhladim s whisper. Dobrovolne si zahravat so zdravim tazkym predavkovavanim cohokolvek je imho blbost. Hlavne ked konkretne pri vit c je jeho bezna potreba uplne v pohode doplnana normalnou stravou. A ti co potrebuju taketo brutal predavkovanie kvoli zdrav stavu , tak tych je naozaj minimum. Zbytok len chce machrovat . Najprv tabletky, ale tie zeriete vsetci, tak sa treba odlisit, podme na infuzny vit c.

AMANDAmandy

asdf7-
A v čom akože nemám pravdu? Ty píšeš svoju skúsenosť,a ja vravím to,čo mi bolo povedané u lekárov v našom meste.Viem,že niesú to práve top lekári,,odbornicii ,ako napr.v Blave.Ja žijem v malom mestečku,a tu podávaju infuzky C-čka len na neurológii,a stoja 30 e.Ked som sa pýtala lekárky,či mi ju pichnú,keď si donesiem svoju.,odpoved ::::nie,v žiadnom prípade.,nemôže prísť hocikto,že ju chce...A hotovo !,takze,o čom je to?o tom,ženieje lekár ako lekár,niektori sú chcú len zarobiť na nás,a dajú mylne informácie.,u nás v meste vládne neochota zo strany lekárov,Dobre viem,že sa dá zohnať aj inde,,a ze v iných mestách ju dajú bez problémov.
Takže,...Asdf7-: píšem len dľa svojej skúsenosti.
WHISPER :tiež som pracovala v zdravotníctve,takže ti poviiem,že nieje to lentak...Hop,,poďme hocikomu pichnúť hocičo,keď sa to dá zaplatiť..,nie každý pacient všetko znáša, videla som kadejaké reakcie po podaní infúzie,či už to boli normálne liečivá,ATB,a C vit.

asdf7

AMANDAmandy nesuhlasim s tebou.
infuzie sa daju kupit aj v zahranici a stoja tam menej - daj si do googlu hladat: pascorbin 7 5 g ascorbinsaeure/50ml inj.-fl
stoja do 10 eur.

a neplati ani to vyjadrenie o tom zvazovani odbornikom.
uvazoval som nad touto liecbou a preto som volal do ruzinovskej polikliniky, ktoru mam blizko. maju tam oddelenie, kde pichaju infuzie -
dozvedel som sa, ze nepotrebujem ziadny papier a mozem si doniest aj vlastnu infuziu a pichnu mi ju bez problemov.

WHISPER

mne to netreba vysvetlovať ja som zdravotna sestra s niekolkorocnou praxou! ale zakladatelka temy ani nemá šajnu o tom... pýta sa na ake choroby sa dáva C... takze predpokladám, ze ju to napadlo len tak z brucha, že ona to naordinovane nemá na konkretnu diagnozu...

AMANDAmandy

WHISPER,ak treba človeku C víťaz do žily,tak asi nepomôže jesť reďkovky ,citróny a podobne.,vit.C sa infúzne podáva pri stavoch poruchy imunity,pri ťažkých chorobách,ako autoimunitné ochorenia,onkologického choroby,kedy nepostačuje užívať c-čko v tabletkách.Jedna infuzka tohto C vit.stoji cca- 30 eur.,a podanie musí zvážiť lekár odborný..Nie že obvoďák.

WHISPER

a čo tak zdrava strava C-čko doplnať zo zdravej stravy...!
redkovky, paprika, citrony, citrusove ovocie, brusnice, šípky,..
je tam toho..

alebo sa na to vyserme a pichajme si všetko..