mam hrozneho sefa...

Príspevok v téme: mam hrozneho sefa...
anonymnaslecna

ahojte chcem sa tu poradit o probleme ktory ma veeelmi trapi. Mam totiz strasneho sefa. Kedy moze vtedy si do mna rypne a stale na mna pozera .. ma cca nieco po 30tke ale je strasna povaha... velmi rad mi vyhodi na oci ze som neurobila vysoku skolu.... aj ked tam mal navstevu povedal ze som nespravila skusku a vyhodili ma z vs ze vsetky jeho asistentky mali vysoke skoly... je to strasny clovek obcas vie byt fajn ale potom ma tak ponizi ze hroza... zase pracu mam rada mam tam inak fajn kolektiv ale on vie byt na mna hrozny.... je rozumne dat vypoved a hladat nieco ine? dakujem za rady...

Mesačný princ

Ako sa hovorí

,,Kto nič nerobí, nič nepokazí. Kto nič nepokazí, je pochválený. Kto je pochválený, je povýšený.,,

:D

vosad

Či šefky či šefovia všetci su tak trochu psychopati lebo maju moc nad podriadenymi.. takže aj keď zdupkáš je dost možne že v inej práci sa to zopakuje

a_dr1a

Zvacsa prave z takychto pripadov "pes a macka" byvaju naj LOVE :D Lebo keby si bola len "obycajna" radova asistentka, tak by si ta po 1. za nu vobec nevybral (kedze vsetky jeho doterajsie mali VS, tak vedel ze nesplnas toto kriterium a do coho ide. Uz prave preto tam muselo vtedy to "nieco" rozhodnut v tvoj prospech, ze si ta vobec vybral: vyzor sympatia ai), 2. uz to ze sa na teba stale pozera, registruje ta a vnima, 3. dobera si ta, ze riesi aj pred inymi VS, ze si tam skoncila odisla ci co ta proste vyhodili, proste pre ineho by to bol zbytocny nepodstatny detail a on si dal tu namahu si to vobec pamatat a spominat to?, 4. jeho vek, ze zrejme by ste si vekovo sedeli vyhovovali. 5. keby ti to bolo fakt tak neprijemne a tam tak zle, uz davno by si odisla prec. Avsak sposob akym toto vsetko ohladne neho spominas a pises, je skor koketny a tvoj sef vzbudil v tebe pozornost a isty zaujem, vsimas si ho totiz viac ako muza nez ako sefa. Lebo keby si s tym mala fakt taky problem, pisala by si o tom inak a uz davno odisla prec)

Azzaz

Urcite daj vypoved, pises ze je hrozny, ale potom ze niekedy je fajn, to je krasna manipulativna technika, cukor a bic, viem o com hovorim, tiez som to mal tak v minulej praci, a tiez som bol blbec ze som sam neodisiel, nastastie ta firma posrala niektore zakazky a zamestanci isli vsetci prec hromadne :-D

Ute

Skús dať výpoveď, možno že ti potom zvýši plat. Myslíš si, že ťa len tak "pustí", keď mu tak dobre robíš?