Citim sa zle

Príspevok v téme: Citim sa zle
ghjh

Dobry den, vcera som prezila dost velke ps. vycerpanie plakala som,kricala,proste hrozne trapila( dovod nechcem uviest).Dnes sa citim zle, som hrozne unavena , bez nalady ale to preco som zalizila tuto temu je strach z toho ci s si nemohla pri takom strese poškodit srdce ...
citim zvlastny pocit slabnutia na hrudniku, slabnu mi nohy a ruky..ked nieco robim prepadne ma to a mam pocit,ze musim niekde utekat..prepadne ma panika..nahovaram si, ze mi asi klesla hladina draslika a ze to prejde,ale bojim sa....ma niekto podobne skusenosti ????
Vdaka

Kycera

Obidve máte psychické problémy a mali by ste vyhľadať odbornú pomoc, pretože sa váš stav bude len zhoršovať. A tiež podstúpiť poriadnu preventívnu prehliadku, či nemáte aj nejaké fyzické ochorenie.
Ak beriete lieky, odkontrolujte si príbalové letáčiky, či váš stav nespúšťajú ony.

stres

lLily : zlaklnem sa, dostanem strach a nasledne sa zblaznim... zacnem vyvadzat, plakat a na zaklade toho dostanem triasku do svalov, ako ked sa niekto trasie od strachu...alebo sa povraciam z plakania...ako pride tak aj odide

neviem111111

(viem ze si pisala raz do roka, skor aby si z toho ostatni nebrali priklad a nerobili to castejsie som to radsej poznamenala)

neviem111111

whisper, na to kludne staci aj prirodny persen a netreba uzivat nieco, co ti nebolo predpisane. videla som na vlastne oci co taketo hltanie nepredpisaneho neurolu urobilo s psychickym zdravim jednej osoby.

lLily

stres: ty sa trasies aj hodinu a pride ti to v pohode, si uz stary dochodca? preco si nejdes dat vysetrit srdce ci nejdes na kompletne testy, ci sa ti nerozbieha nejaka choroba?

WHISPER

toto su tie pripady kedy je dobre mat doma po ruke niečo na ukludnenie.. bud niečo slabsie ako je Dithiaden alebo Neurol 0,5..
z oboch stači uplne ked si človek da polku...
ja mam raz do roka nervy amok ze by som dakoho zabila tak mam neurol, od stareho otca ktory ho berie pravidelne..

normalne ho napise obvodak..