Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Ako to teda je?

Príspevok v téme: Ako to teda je?
Bojkooo

Dobry vecer. Moj pribeh je velmi dlhy,nejdem ho tu rozpisovat,ale aspon v skratke. Som 26 rocna zena,ktora ukoncila vysoku skolu s odretymi usami kvoli bulimii...ide o to,ze som s nou sekla asi pred 3 mesiacmi a nevracala som. Ale napr.dnes som dostala bilimicky zachvat a opat som sa prezrala. Prisla k nam starka,upiekla kolace a ja som ich nenapadne zjedla. Asi pol plechu. Tak,aby to otec nevidel. Zavrela som sa do izby,zacala zrat vsetky zasoby jedla,ktore som nasla v chladnicke,ako napriklad 2 cokolady,4 lizatka,kolace,4 rozky,1 banan,zemiaky,horalku a kofilu. Po tomto prejedeni som nabrala 2 kila a po vyvracani som ich opat schudla. Aby som bola konkretna-ked som zrala mala som 55 kil po vyvracani 53...a chcem vediet,pretoze mam neskutocne vycitky,ze ked som aj tie 2 kila schudla,mohla by som pribrat??? Mam pocit ze som zo seba nedala vsetko von aj ked som schudla! Ale bojim sa ze priberiem aj tak,nemysli na vahe,ale myslim to ako tuk v kozi.
Prosim!!! Neodsudzujte ma,ked neviete aka ja bulimia hrozna choroba na psychiku. Ja viem,som uz sice dospela ale ja to naozaj niekedy nezvladam. Tak teda by som chcela vediet,ci priberiem fyzicky po dnesku,nie na vahe.

Kycera

Dievča, dievča,
čo robíš, zle robíš...
Máš psychické problémy, a Ty sa pýtaš ako to je? Teba zaujíma, či priberieš? Nonsens! Tak Ti teda odpoviem. Na psychiatra to je! Takto to je! Samozrejme za predpokladu, že sa zo svojej závislosti chceš dostať!

Lary

Že keď vraciaš vyvraciaš aj žalúdočné kiseliny.A potom sa žalùdok dlho spamätáva aj dva dni nepracuje tak ako by mal.Ozaj ved mi jeme aby sme prežili aby nám správne fungovali orgány atď.Nehovorím o poškodenì zraku či sluchu vypadávanie vlasov pokazené zuby kožné choroby.Poruchy metabolizmu ,menštruácie neplodnosť.Ano vieš to .Ale odpoviem na otázku Aj keby si to nevyvracala nepriberieš.Navyse váha nie je hlavným ukazovatelom.Ja mám skoro 100 kg a nie som tlstý ani nemám brucho.Uz som videl aj dievca ktore hladovalo malo 55 kg bola tuková prečo ?.........

Fremo

Nemala by si pribrat,pretoze po 3 mesiacoch nevracania sa ti nebude voda v tele zadrziavat. Pribrala by si jedine vtedy,ak by si vracala kazdy den a pravidelne.Viem o vom hovorim-vlastne skusenosti s bulimiou som mal aj ja a to som muž

philips

Niektorí s prepáčením IDIOTI by sa mali zdržať komentárov ako napísať nezmyselné kraviny..

Autorka - je to dosť nepravdepodobné, že by si pribrala, avšak je potrebné, aby si vyhľadala pomoc psychológa.. Vie o tomto tvojom probléme niekto z rodiny?

Precooo

Monika,preco si myslis ze nepriberie? Ja si myslim ze ano. Ved si do seba napraskala velke mnozstvo jedla! Hanba ti