Vzťah a peniaze

Príspevok v téme: Vzťah a peniaze
striebornaminca

Ako je to vlastne vo vzťahu s peniazmi ? Koľko to vychádza mesačne na všetky tie blbosti ako sú večere, darčeky, nejaké cestovanie, kultúra a tak...

Ja by som chcel nejakú babu, ale neviem, či budem schopný to všetko zatiahnuť. Mám 21 rokov, študujem na VŠ... cestujem ďaleko každý deň, nemôžem si dovoliť byť celý čas v robote, lebo musím sa aj dosť učiť aj mimo školu, lebo to čo chcem v budúcnosti robiť jednoducho vyžaduje fakt dosť driny čo sa vzdelávania v oblasti týka.... (a nebudem to tu konkretizovať tak sa ma to prosím nepýtajte, nechcem aby ste ma súdili podľa toho čo študujem...)

Teraz som bez práce. Ale už si hľadám ďalšiu. Počítam, že mi to vychádza tak, že budem môcť robiť aspoň 3 dni (sobota,nedeľa, nejaký deň v týždni) a niečo medzi tým, ale to zarobím fakt málo, nejakých necelých 200 €, ale to všetko musí ísť do školy, do jedla, do oblečenia, a proste do prežitia a nič mi nikdy neostane... Som z chudobnej rodiny, nič nemáme, stále len dlhy a to je celé, tento zasraný systém... musím dávať peniaze domov a keď niečo chcem tak si musím vypýtať a povedať na čo to je, lebo počítame každý cent aby nám vyšlo na jedlo...
Nedá sa inak, musím byť 7 dní v týždni aktívny bez oddychu... ale to nejak zvládnem, dúfam...
Nemal som proste to šťastie, nikdy som nebol nikde na výlete alebo na dovolenke... to je pre mňa (zatiaľ) neznámy svet. A keď vidím ako všetci naokolo si chodia kade tade a majú na všetko tak ja neviem..

Hormóny sa vo mne búria, mám chuť všetko roztrieskať, pretože v 21 rokoch som stále panic a nikdy som nič čo sa vzťahov týka nezažil... ostatní v mojom veku už majú vážne vzťahy, večných partnerov a tak... a ja nič, ja muzikant.....

Rozmýšľam nad tým, že sa pokúsim našetriť a zaplatiť si aspoň za sex, nech už viem čo to je, nech zažijem niečo viac než len to čo na obrazovke monitora... 50-80 € dať dokopy snáď nebude problém... pretože už ma to fakt doslova štve a cítim sa z toho hrozne, doteraz ma to netrápilo, ale čím ďalej sa nad tým zamýšľam, tým viac mám ten hnusný sťahujúci pocit, pretože čas uteká strašne rýchlo a život je krátky.

Čo mám robiť ? Vadilo by nejakej babe, že som z chudobnej rodiny a nemôžem si dovoliť len tak utrácať peniaze ?

grckagrc

Vztah ta vynde lacnejsie nez slapky. Staraju sa o seba? :D za prachy idu aj bez gumy, uz znamy sexuolog povedal, ze keby ste vedeli, co vsetko maju profesionalky medzi nohami pod mikroskopom z vyterov, tak ani bike neopres.

Sem tam kava, kino, 3 x do roka nejaky darcek, to zvladnes. Dolezite je najst si rozumnu zenu, nie vyzierku. Ja prachy mam a moja nechce skoro nic.

trololo

Moj muz nema ani cent a milujem ho.
Vsetko zalezi od okolnosti, v ktorych sa clovek pohybuje. Problem nie je, ked clovek nema na kavicky a kina a blbosti. Problem je, ked clovek penazi ma dost, ale je zgrlak. To je vzdy divne.
Ked je o niekom zjavne, ze to ma financne tazsie (a tvoja situacia neni najlahsia), tak nemam problem pozvat na kavu ja ako zena, ved raz clovek peniaze ma, inokedy nie. Hocikedy sa moze karta obratit predsa. Okrem toho, ked je zaujem a laska uprimna, tak existuje milion moznosti, ako randit a travit spolu cas s minimom penazi - v najhlbsich momentoch financnej krizy som s priatelom pochodila cele okolie mesta, kde byvame, peso, desiata so sebou, pivko vo flasi a ides :D. Aspon sme spoznali rozne krasne nezname miesta.
Zenam imponuje aj mnoho inych veci - pre niekoho moze pripadat sexy tvoj odbor, ktory studujes, vsetka ta drina za tym, ta makacka, to je take muzne :)) pokial je to tvoja vasen a chces to robit - nie je nic viac sexy. Alebo tvoja snaha zarobit si, ze sa podla vsetkeho spravas ako chlap - to je vsetko magnet pre tu spravnu zenu :) Ved kolko napr. umelcov zilo biedne, a predsa mali take caro, ze z nich zeny isli odpadnut a pritom po veceroch museli jest korky, aby mali na farby. Ale mali vasen, pracovali tvrdo na tom, co ich bavilo. A garantujem ti, ze ti umelci zeny balili inak, nez pozyvanim na kavicky :D nehovoriac o tom, ze kolko umelcov nebolo a neni zrovna najkrajsich. Takze nezufaj, podla mna na randenie mas. Nemas akurat prachy na randenie so zlatokopkou, ale to hadam nechces. A ziadne prostitutky prosim ta, raz sa to tvoja buduca vyvolena dozvie a nebude z toho nadsena, to by nechcela zistit ziadna zena. Zbytocne riskovat, dobre radi mesacny.
Apropo mesacny, tvoja teoria ma diery - ako maju potom napr, taki bezdomovci vztahy? Ved tam nema prachy nikto a predsa je mnoho parov, ktori sa maju uprimne radi. A to iste sa tyka tych umelcov.
To, co zenu zaujme je velkorysost, snaha postarat sa o nu - peniaze su len jeden sposob, ten najpovrchnejsi a preto aj najzradnejsi.
Nemat peniaze dava v istom smere slobodu - prejavi sa tvoja kreativita a velkorysost. A ta zaujme ovela viac, ver mi :)

trololo

Moj muz nema ani cent a milujem ho.
Vsetko zalezi od okolnosti, v ktorych sa clovek pohybuje. Problem nie je, ked clovek nema na kavicky a kina a blbosti. Problem je, ked clovek penazi ma dost, ale je zgrlak. To je vzdy divne.
Ked je o niekom zjavne, ze to ma financne tazsie (a tvoja situacia neni najlahsia), tak nemam problem pozvat na kavu ja ako zena, ved raz clovek peniaze ma, inokedy nie. Hocikedy sa moze karta obratit predsa. Okrem toho, ked je zaujem a laska uprimna, tak existuje milion moznosti, ako randit a travit spolu cas s minimom penazi - v najhlbsich momentoch financnej krizy som s priatelom pochodila cele okolie mesta, kde byvame, peso, desiata so sebou, pivko vo flasi a ides :D. Aspon sme spoznali rozne krasne nezname miesta.
Zenam imponuje aj mnoho inych veci - pre niekoho moze pripadat sexy tvoj odbor, ktory studujes, vsetka ta drina za tym, ta makacka, to je take muzne :)) pokial je to tvoja vasen a chces to robit - nie je nic viac sexy. Alebo tvoja snaha zarobit si, ze sa podla vsetkeho spravas ako chlap - to je vsetko magnet pre tu spravnu zenu :) Ved kolko napr. umelcov zilo biedne, a predsa mali take caro, ze z nich zeny isli odpadnut a pritom po veceroch museli jest korky, aby mali na farby. Ale mali vasen, pracovali tvrdo na tom, co ich bavilo. A garantujem ti, ze ti umelci zeny balili inak, nez pozyvanim na kavicky :D nehovoriac o tom, ze kolko umelcov nebolo a neni zrovna najkrajsich. Takze nezufaj, podla mna na randenie mas. Nemas akurat prachy na randenie so zlatokopkou, ale to hadam nechces. A ziadne prostitutky prosim ta, raz sa to tvoja buduca vyvolena dozvie a nebude z toho nadsena, to by nechcela zistit ziadna zena. Zbytocne riskovat, dobre radi mesacny.
Apropo mesacny, tvoja teoria ma diery - ako maju potom napr, taki bezdomovci vztahy? Ved tam nema prachy nikto a predsa je mnoho parov, ktori sa maju uprimne radi. A to iste sa tyka tych umelcov.
To, co zenu zaujme je velkorysost, snaha postarat sa o nu - peniaze su len jeden sposob, ten najpovrchnejsi a preto aj najzradnejsi.
Nemat peniaze dava v istom smere slobodu - prejavi sa tvoja kreativita a velkorysost. A ta zaujme ovela viac, ver mi :)

striebornaminca

Oni nemajú pohlavné choroby... možno nejaké cigošky pri diaľnici, ale profesionálky nie, tie sa o seba starajú.

A nepočká to kým vyštudujem... to sa nedá, šak už teraz mi z toho je riadne na p***, šak dovtedy sa zbláznim... už teraz je dosť neskoro, keď zobereme do úvahy že 90% ľudí má svoje skúsenosti už 15-16 roku života

Mesačný princ

striebornaminca a kam sa ponáhľaš? Nepočká to kým vyštuduješ?

Ak si chceš zaplatiť za nejakú pohlavnú chorobu, tak veľa šťastia v hľadaní k....v :D

striebornaminca

Nemám ani vodičiak, prosím pekne. To ani najbližšiu dobu mať nebudem...

A ani nie som atraktívny a mám len 170cm... asi pre mňa bude lepšie našetrené peniaze utratiť za kurvy a inak byť bez vzťahu, sám, aj keď ma to bude strašne bolieť.. :(

Mesačný princ

striebornaminca - na poslednú otázku ti napíšem len toľko, že ak nemáš peniaze, tak žiadna žena s tebou nebude. Teraz sa tu do mňa všetci pustia ,,že ide o lásku,, ale ak ju nemáš začo pozvať na kávu, nemôžete ísť na výlet alebo na koncert, pretože nemáš peniaze. Ešte napíš, že nemáš ani auto a si skončil úplne :D Sorry ale ak by si toto povedal nejakej žene, tak nič v zlom..Ve´d si prečítaj len toto fórum, pozri sa ako funguje život. Ak na vzťah nemáš, tak do toho nechoď! Je to len rada. je to to isté, ako ke´d si niekto urobí dieťa a vie, že ho nemá ako zabezpečiť. Našetri tých 80 eur a využi ich na niečo rozumné radšej ako na to, aby ťa nejaká .... nakazila pohlavnou chorobou :D

ak nájdeš nejakú ženu, ktorá ťa bude chcieť bez jediného centu za partnera, tak sa jej spýtaj, či nemá podobnú kamarátku, alebo či nemám sestru ako je ona :) A nech sa mi potom ozve :)

Ale držím ti palčeky :)