Ako si najst chalana?

jana211

no ja som sa nudila a tak som stale bola doma za pocitacom.tak som isla na azet a tam som si nasla(teda dala vyhhladat ludi z mojho mesta)a tak som si tam nasla chalana zozaciatku sa nechcel stretnut ,ale potom ma zavolal do kina .a ja som sa donho zamilovala v ten den som este isla knemu na vinko a opila som sa a vyspala som sa snim .potom odisiel na lyzovacku na 4dni a ked sa vratil tak som zanim isla domu a od ftedy byvame spolu.ja obcas chodim na 2tyzdne do zahranicia lebo mam pracu vonku.ale strasne som asi ziarliva on spoznal vela dievcat a tak z jednou si dopisuje je to sestricka z jednej chyrurgie ma 23rokov ja som o rok starsia.je normalne ze ked odidem aby on snou si pisal a pozival ju na kavu,ako sa mam spravat ked pridem domu za nim

Adulka

presne tak,nič nehľadaj nasilu,ani ja som nehľadala a láska si ma našla.a je to skutočná láska,ktoru nevymenim nikdy za nic..láska si ta nájde...

David

Ako si najdes chalana?Bud sama sebou,ale nauc sa byt zenou.Ste krasne,vyuzivajte to,ale nezneuzivajte.Noste saty,jemne sa malujte,mate krasny usmev,usmievajte sa.Nesnazte sa podobat chlapom,fajcenim,hrubym spravanim,ale chodte po svojej ceste a tu si chrante.Zena,ktora je najmenej napadna,ma krasnu dusu.Ale budte odvazne a nech vas len tak niekto neziska krasnymi ocami a planymi recami.

11111

mna si moja laska nasla sama,hoci som ho zo zaciatku odmietala,lebo som bola blaznivo zamilovana do ineho chalana,ktory za to nestal a moj milacik bol taky vytrvaly,ze to preckal a potom si ma ziskal,je taky zlatunky,peknucky a chutnucky,milujem ho a som s nim stastna.stale sa mi pacil,ale ta bola som hlupa,ze som ho nechcela a teraz dakujem bohu,ze mi ho zas dal a som s nim stastna.neboj,aj ty najdes chalana a pride to prave vtedy,ked to budes najmenej cakat.ver mi,je to tak!

keygril

ja som svoju lasku nehladala.ona si ma našla..vždy som si hovorila že sa nestretnem s niekym s pokecu a on bol taky neodbytní..stale ma presviečal a nakoniec som sa snim stretla..a nelutujem chodte na pokec.www.azet.sk a dajte si tam foto..

domino86

presne tak, nehladaj, ani ja som lásku nehladal, a uz sme práve spolu 6 mesiac a nevieem si bez seba zivot predstacvit, nie to tým, prvou zamilovanostou, oci máme otverene a vieme co vravime

nehladaj a budes stastnejsie nez ked si niekoho budes hladat nasilu

žužu11

veru, nehľadaj. alebo skús inzerát. ja som toho môjho našla na teletexte tv markíza. vtedy to bola stranka 797, bol z rovnakého mesta, stretli sme sa a už sme spolu 4 roky.))) a je to fakt fajn a anonymné, keď chceš.držím palce

myroon

ja zas neviem,ako si najst babu:)...neviem ktora je ta prava a nechcem sa pomylit a potom sa jej vyhybat na ulici...