Vyvrtnutý členok - natrhnuté väzy

Príspevok v téme: Vyvrtnutý členok - natrhnuté väzy
tom69

Dobrý deň. Včera som si pri futbale vyvrtol členok.Bol som na pohotovosti a na základe RTG mi zistili ze mam natrhnuté väzy. Mám sádru a teraz sa začínajú prázdniny.Mám ju mať 4 týždne. Neviete o nejakých liekoch alebo čo jesť, aby sa hojenie urýchlilo ? Nejaké rady... Vopred ďakujem. Tomáš

Hor-Or

Hral som futbal.Keď sme mali zápas tak môj spoluhráč kopol šupu do lopti a ja som kopol s nartom do nej.Padol som na zem.Všetko som skúšal 3 mesiace ma bolela noha.Nakoniec
som našiel perfektnú mastičku ktorá mi pomohla. Volá sa Flector EP Gel. Neviem či aj vám pomôže ale mne pomohla
Ďakujem za pozornosť

Shaki

Dobrý deň, pred troma týždňami som si vyvrtla na tréningu členok. Bola som u chirurga lebo som to mala velmi napuchnuté a nemohla som na to poriadne stúpit. Urobil mi rengen a zlomené to nemám, ževraj mám natiahnuté púzdro. Už sú 3 týždne po a stále mi to mierne opúcha a boli ma to pri chôdzi. Neviete mi poradit čo s tým mam robit dalej. či nemám nahodou vodu v členku...?
dakujem

Majkys:)

Ahoojte... :( včera sme sa dvaja vozili na koni bez sedla a uzdy,konik sa pošmykol a spadol mi na nohu..na pohotovosti mi povedali že mam potrhane väzy v členku...strašne to boli a mam na nohe sadru... nevieete kedy ma to už prestane bolieť?

Natŕhavač

Čaute všetci , práve včera som s asi vytkl členok mám to velmi opuchnuté, ale dúfam že to nemám zlomené lebo by ma asi trafil šľak , takže dufám že mi to prejde .. Stále si dávam na to octanovú masť ale bolby som rád keby mi niekto poradil nejaký dobrý krém aby mi to odpuchlo ... Ďakujem Všetkým ...

Johana18

Dobrý deň.Pred 4 dňami ma kamoš podkopol a mne sa pri tom členok zvrtol až k zemi, bolelo ma to len trochu, na druhý deň ma to nebolelo ale včera poobede som už na tú nohu nemohla poriadne stupiť, ani dnes. Napuchnuté som to nemala veľmi iba trochu..bolesť je ešte väčšia než včera:( neviete čo by to mohlo byť? Dávala som si aj odstan ale nepomohlo to..

ego20

ZDRAVYM som sa tiez na fudbale zranil ale po tyzdni mam stale opuchnuty clenok moze byt voda v clenku?? alebo co to vlasne je?? preco je stale opuchnute ale clenok ma skoro vobec neboli aj som hral na druhy tyzden fudbal ale je s tale opuchnuty co stym ??

pplpo

Ahojte, mam tiež problémy s členkom a len sa chcem mimichodom spýtať, či na toto fórum reagujú aj nejakí doktori alebo funguje len ako fórum, \\\\\\\\\\\\\\\"pridaj sa, ak krývaš\\\\\\\\\\\\\\\" :)))

ufon

Zdravím... poznáte nejaký liek na regeneráciu členkov? Už mi je trápne chodíť ku doktorovi s tým istým. Pri športe trošku zle dopadnem na nohu a už mám členok riadne napuchnutý. Nechcem sa vzdať svojho športu a preto vás žiadam o odpoved.

JOHNY00277

Ahoj....chcel by som sa spitat ci sa mi bude ece nekedy dat hrat tennis alebo futbal ked ma pred mesiacom operovaly na clenok a davaly mi tam srob..dakujem

sikovnivca:D

vcera som nejako zle stupila a neviem co mam s nohou ale v oblasti clenku ma to dost boli iba ked sa na tu nohu postavim ak nie a mam ju v pokoji tak to neboli neviete co by to mohlo byt???budem mat sadru?? ako dlho??