genitalny herpes

Príspevok v téme: genitalny herpes
nestastnica

dnes mi zistili genitalny herpes :( je to velmi bolestive a zahanbujuce..nechapem z čoho to mam..mam len jedneho staleho sexualneho partnera ktory to nikdy nemal..očividne to bude asi s mojej "užasnej" oslabenej imunity (kiežby sa mi to vyhodilo radšej na ustach). chcem sa spýtať, či keď to mam počas menštruácie, je lepšie použivať tampony alebo vložky..normalne použivam tampony ale bojim sa že si infekciu možem preniesť nejak hlbšie..ale vložky su velmi neprijemne čo i len sa pohnem ma to omína a bolí..najradšej by som nemala ani žiadne spodné prádlo..viete mi niekto poradiť?
a prosím ak tu je niekto s podobným problémom nakazili ste svojho partnera?? ja som z toho velmi nešťastná nechcem aby to odomňa dostal :(

neviem111111

br, no tak dosiel k tomu asi najskor v nejakom bordeli. google je kamarat. "Genitálny herpes je vysoko nákazlivé, pohlavne prenosné ochorenie, ktoré patrí k najčastejšie sa vyskytujúcim pohlavným nákazám. "

br

nie je to nahodou choroba zo spiny? kedysi to mal aj moj ujo, ale kde ten k tomu dosiel...spinu urcite nemal a bol vdovec.

viktoriabb

kup si zinkovu mast a daj si nato hrubu vrstvu je to uzasne hned ti to ukludni herpes...a mimochodom ten herpes si dostala od neho...

Metta

Presne ako píše neviem111111, ak si mala iba jedného partnera, dostala si to od neho. Aj v tom prípade, že to on nikdy nemal. Stačí keď to od niekoho dostal a môže fungovať ako prenášač vírusu.

neviem111111

no teda nie som ziaden lekar, ale podla mna genitalny herpes nedostanes kvoli "oslabenej imunite", ale musis sa nim niekde nakazit. t.j. asi by som si preverila, ako travi cas tvoj jediny sexualny partner, ked spolu nie ste. ide o pohlavnu chorobu, nie o prejav oslabenej imunity.

Metta

Tak to ti nezávidím. Ja som to dostala od bývalého priatela pred 10 rokmi. Trápila som sa s tým 5 rokov, potom som sa odhodlala na radikálnu liečbu. Tá trvala neskutočne dlho a stála nemalé peniaze. Zdá sa ale že pomohla, tri roky som už herpes nemala. Lenže pri tejto pliage si človek nikdy nie je istý či sa to znova nevráti.