Uchádzači LF UK 2017

paandicka

ja som na tom takisto,chybal mi jeden krizik :) kolko si zatial uz presla? ono, medzi principom prijimaciek a skusok je na medicine dost rozdiel a kazdy kamarat co tam studuje sa tam nedostal vdaka tomu ze sa to "nabiflil" za mesiac :D a neznamena to automaticky ze by bol sprosty a na skusky sa ucil 24/7 aby presiel na ecko..jednoducho prijimacky vyzaduju dost specificku pripravu :D

Bludy

Nikdy by som uz na medicinu nesla , cely zivot sa len morit ucenim a cely zivot obetovat len pre druhych , doslova sa zodriete psychicky a fyzicky pre druhych a tie peniaze si nemate cas uzit , v praci ste stale pod tlakom , jeden chybny krok ste v base a cely zivot a trapenie na nic.

Niekedy je lepsie obycajnemu robotnikovi , ktoremu padla a ma svety pokoj , mozno menej prijmu , ale kludny zivot.

Bedina

Lenny - kupovala som si nové testovnice v novembri a boli len 2015, čiže tie z ktorých sa písalo v júni 2016 :) a tie sú totožné s ročníkom 2014, zmenila sa len farba obalu a maximálne par otázok (bio) kde prepísali latinský názov na slovenský a naopak, ale podstata otázky ostala rovnaká. V chémii som si nevšimla žiadnu zmenu, takze sa môžeš kľudne učiť z 2014 :).

lenny

Ahojte, viete mi poradit, su najnovsie podklady na prijimacky 2017 ine v porovnani s podkladmi z roku 2014 ?Dakujem za odpoved

barlolamac

ucit sa na prijimacky nie je vobec skoro, skor naopak, ak sa chcete dostat je na case zacat makat
prijimacky sa so samotnym studiom nedaju porovnat - ano jasne, na skusku je toho omnoho viac a za kratsiu dobu, ale nie je jeden pokus, nie je niekolkotisicova konkurencia a hranica rovnako nie je az niekde nad 90%, co zrejme tento rok v BA bude, ak uz nie je :) rok od roku su uchadzaci nauceni viac a viac ... takze kto sa neuci, nech pekne zamaka.
drzim palce, nech to vyjde :) a hlavne nebudte vystresovani a vela stastia

Bedina

Viem, že samotné štúdium je o inom, študuje tam priateľ takže som si to už raz akokeby s ním prešla. Minuly rok som prípravu podcenila a tak som ostala rok doma a učila by som sa aj 3 roky len aby
som mala istotu, že tam od septembra budem takže tentokrát to nechcem nechať na náhodu a vzhľadom nato že mám voľného času viac než dosť tak sa budem venovať príprave a užijem si že zatiaľ môže byt pohodová, narozdiel od prípravy na skúšky, ktorá bude hektická. :D

timea123456789

je mi jasne, kedy su prijimacky - ten "rok" bol mysleny ironicky :) ...tak drzim palce, teda ak to naozaj chces, nech ti to vyjde :) .. ta poznamka bola pre tvoje dobro... naozaj to nie je lahka skola a ked si predstavim, tak prijimacky boli nic proti tomu, kolko sa clovek musi uci na skusky, tak aby si sa tu potom zbytocne netrapila.. lebo pri tomto style, uz aby si sa rovno aj na skusky zacala ucit :D

Bedina

Lea771 - taktiež sa snažím mám rozdelené testovnice do jednotlivých kapitol a tak si to prechádzam, začala som chémiou keďže to je pre mna väčší oriešok :D aj ako som už dole písala tak idem na prijímačky už druhýkrát tak sa to snáď podarí. Kam si dávaš prihlášky ? :)

Bedina

Do prijimacok ostáva 5 mesiacov čo nie je jeden rok a ďalšia vec príprava je individuálna. To že sa niekto tie otázky naučí za 1 mesiac neznamená, že to platí u každého. Ja osobne preferujem učenie kedy si prejdem všetko dopodrobna aby som mala 110% istotu v tom že to viem :) ale akceptujem tvoj názor a som rada že som nenapisala, že som sa už minuly rok prijimacok zúčastnila, ale neúspešne lebo to by si ma dala dole ešte viac :D

timea123456789

uz odteraz sa chces ucit? vsak to co sa clovek uci na prijimacky je len zlomok toho co musis vediet na skusky... tak ked sa na prijimacky ucis rok dopredu tak tam radsej ani nechod, len zbytocne stratis cas/nervy...