Náročná práca v zahraničí

Príspevok v téme: Náročná práca v zahraničí
Iiiii

Pekný sviatočný deň vám želám :-)

Od polovice januára odchádzam do Rakúska pracovať ako chyžný do jedného z hotelov v Alpách. Ešte pred Vianocami som sa na tento skvelý job tešil ako dieťa, keď dostane hračku, na ktorú čakalo celý rok. Predstava, že sa konečne, hoci neskoro, osamostatním a zmením prostredie, bola doslova lákavá.

Avšak pomaly sú Vianoce za nami a ja mám za tieto tri dni s rodinou kopu zážitkov a príjemných spomienok. Pocit, keď vám matka naservíruje porciu ako pre drevorúbača, je jednoducho neopísateľný. Po týchto troch dňoch som si uvedomil, akí sú pre mňa rodičia ale aj zvyšok rodiny dôležití, že sa bez nich nezaobídem. Mám sa ich vzdať ? Čo by ste robili na mojom mieste vy ? Prosím, zdržte sa nie najvhodnejších reakcií.

divocina1

janicko drzim palce nech sa ti darí vo velkom svete ty nato máš :-D tvoja verná obdivovatelka divočina1 :-))))

XXI

Určite choď. Najťažšie je spraviť prvý krok. A ked si zarobíš peniažky to bude pocit na nezaplatenie. Lepší ako keby si ich vyhral. Dáš to držím ti palce.

ja sestra

Určite choď. S rodinou kontakt nestratíš. Veď budeš chodiť domov. Ale osamostatniť sa musíš. Nevylučuje sa to uvidíš.

Najčítanejšie články