Ach vy !!!!

Príspevok v téme: Ach vy !!!!
Daniellll

Hneď teda k veci , len tak si idem kupovať vianočný stromček vo svojom terénnom aute , idem do bauhause v Ba / pharos a tu pozerám skrížené auto s výstražnými svetlami ..... tak daka trúba sa snažila pomôcť malej srnke nechápem načo , tak som ju vytrubil asi sa snažila predísť zrazeniu tej malej , lebo to ešte žilo , myslím že leby som išiel pred ňou tak si to ani nevsimnem a mala by za tým .... pýtam sa načo ste hysterické ?

0vecka

este som nepocul ze by niekto o svojom aute hovoril ako o terennom aute.. imho jasny fake.. vecsinou sa povie offroad alebo SUV popripade Jeep... niekto chce machrovat.... inak ja by som sa na srnky tiez vysral ale srnka na ceste moze sposobit neprijemnu dopravnu nehodu preto mi to pride na mieste ich stadial vyhodit

Kycera

"Ach Ty!!!!"
Chlapče, poviem Ti len jedno. Nielen slová, ale aj činy sa k nám vracajú ako bumerang! Skús si to zapamätať!
Môže sa stať, že raz Tvoj tátoš vypovie službu, Ty pôjdeš pešo a natrafíš na seberovného, kt. si ani nevšimne, že pred ním kráča daniel a Ty už budeš mať "za tým"!!! Veď vysoká ako vysoká, či???

Moireal

Je priam neuveritelne s akou dokonalou presnostou sa na tomto fore ukazuje ludska a najma ta slovenska psychicka dotriafanost. Trigger everywhere.
Ked nepomozes, tak aspon neryp. Fnuk fnuk. Pofukaj si egusko a ide sa dalej. :)

Sandra3338

Joooj Danielko môj zlatý:) som velmi rada ze si s zarobil na luxusný zivot a ze si išiel so svojim terénnym autom kupit stromcek :) ale aj na teba pride, a nebude to pekne, prijemne, ani luxusne ;) si chudak s veľkým CH, zelam ti pekne Vianoce, a mysli na to, ze aj na teba raz pride, potom si na nas spomeň, aj na to srnciatko ;)

ankaa

Škoda, že si netrúbil na mňa. Ja len čakám na príležitosť, aby som takým arogantným hajzlom, ktorí si myslia, že je celý svet ich, kopla uprostred premávky do ich obmedzeného panského zadku. Keď čítam príspevky od takých ako si ty, čím ďalej tým viac sa prestávam hanbiť za to, že mám zvieratá viacej rada ako ľudí. Aj ja som si zarobila na všetko, čo mám sama, nikto mi nič nedal a zato necítim potrebu robiť zo seba dačo viac ako ostatní ľudia a ako ostatné tvory...úbožiak si, nič viac.

XXI

Danielll ideš si kúpiť stromček a tešiť sa z vianoc. Kľudne by si sundal to malé srnčiatko, a spokojne by si si užíval vianoc? To nechápem. O čom sú tie Vianoce? O dostatku a sebectve? Alebo o pokore a pokoji v duši?

a_dr1a

Daniel, pohoda klidek) Si ok? Si. Trosku si sa zdrzal potrubil sis, no tak z toho sa nestriela) Ja zvyknem pomahat tiez kazdej zivej bytosti, az vekom som zistila ze davat je viac nez brat)) Mas stromcek, tak sa z neho tes ako aj z nadchadzajucich sa sviatkov) Ja Vianoce prilis nemusim.... A menej rozculovania. Moze ta este nebodaj trafit onee a co ak potom budes potrebovat pomoc zachranu zdielanie blizkost ai ty?)

Iiiii

Áno, súhlasím s realistom. Zvieratám treba pomáhať, ale niektorí ľudia žijú horšie ako zver (ak vôbec možno povedať, že zver žije zle).
Ja mám radšej ľudí ako zvieratá, ak mám pravdu povedať.
A čo sa týka prepychu a tak ďalej, tak tú zlatú retiazku, tak tú si strč do zadku. Si niekto myslí, že keď niekto žije na zámku, že sa z toho poseriem alebo neviem čo?! Môžem os.ať aj ich.

xxi

Každému živému tvorovi treba pomáhať.
Daniel môže sa stať že raz budeš aj ty potrebovať pomôcť. Vieš, raz si hore raz si dole.