Hľadám kamarátku s podobnými záujmami

Príspevok v téme: Hľadám kamarátku s podobnými záujmami
kamoska27

Ahojte, viem,že je to možno smiešne a trochu infantilné :-D ale človek nikdy nevie :-) Mám 24 rokov, študujem a mám množstvo záujmov, čo mi robí radosť, ale trochu ma trápi, že som nikdy nemala veľmi dobrú kamarátku s ktorou by som zdieľala nejaké dobrodružstvá a zábavu. Nemám dokonca ani spolužiačky. Baví ma spev, tanec, hra na gitare, klavíri a celkovo hudba, rada sa učím, cestujem, fotím a objavujem nové miesta, milujem prírodu a zvieratá. Mám aj priateľa, ale v minulosti som sa popálila na tom, že som si vybudovala veľmi dobré vzťahy s kamarátmi môjho bývalého a po rozchode som ostala sama. Preto som teraz, čo sa týka kamarátov môjho terajšieho trochu uzavretejšia. Chcela by som spoznať niekoho mne podobného, s kým by sme si vzájomne rozumeli. Najlepšie z okolia BB. V minulosti som trpela úzkosťami a depresiami, ktoré som už prekonala. Nejdem sa viac rozpisovať, ak to niekoho zaujme a bude si chcieť písať, feel free... napíšte mi maila. Ak nie, tak nevadí, ale myslím, že hlavné je v živote čokoľvek skúšať. Pekný večer ;-)

Katika84

Nemám tvoje záľuby a žiaľ nie som z tvojho okolia. :( Inak by som možno s tebou sa kamarátila a chodila na spoločné keci.....