PRSIA

lyst

Este si primlada, priberes a aj prsia ti pridaju na vahe,, o par rokov, coskoro sa budes modlit, aby si schudla :D vsetko bude dobre :)

dab230

pomocnica- vidim ze rada poradis ludom dakujem ti ze si viac na mojej strane a dik za radu ako si povedala tie predosle komentare to neboli rady ale reci nervózných debilov, ktorí si tu chceli vybiť nervy :D

pomocnica

Tá ti dala(zakladateľka témy). :D
Ale hej, veď každý má iný problém a keď niekto toto nerieši, ani nikdy neriešil, tak to je jeho vec. Niekoho to trápi a iní by ju preto nemali odsudzovať, lebo oni majú iné problémy. Nie to ešte si vybíjať nervy na niekom, ktorý iba chce radu a nie aby mu niekto neporadil, ale iba mu povedel nech ich fľaskajú od rána do večera...:o

Ale k téme, myslím si, že aj keď si chudšia, tak to vážne môže byť tým.. Buď v pohode ešte máš čas. :) Jedz hlavne všetko, čo ti chutí, všetko príde vtedy kedy má prísť. :) A z takýchto komentov si nič nerob, lebo tu sa to stáva veľmi často, niekto má zlý deň a už si tu vybíja nervy. Každý má svoj názor a aj keď sa ti ten názor nepáči, tak ho samozrejme treba rešpektovať...:)
Donn3-Je za to, že dnešné deti si žijú asi až príliš vo vatičke a nemali by takéto veci riešiť, ale aj to treba riešiť, keď to robí niekomu problém. :)

Veľa šťastia. :)

dab230

Donn3- vies co radsej sa sraraj o seba a ja mam dobru vychovu netreba ma flaskat teba by mali od rana do vecera za drzost tak drz papulu moja jasne?":-)

Donn3

Skvelá doba, 11-ročné dieťa rieší, že má malé prsia.
Nestačia im mobily za stovky €, rozmaznavať ich ako malé fracky, ale už aj ako 10-ročné plus budu rovno riešiť veľkosť prś ako keby mali už mať trojky, štvorky.
Skvelá výchova rodičov, gratulujem, len tak ďalej.
Fľaskať od ráno do večera...