Zalubit sa opat do ex ?!

Príspevok v téme: Zalubit sa opat do ex ?!
wex

Moja priatelka 5 rokov dozadu este v teenegerskom veku chodila s chlapcom.
Viackrat sa rozisli pocas asi 2 rokoch vztahu. Potom sa rozisli definitivne , vzdy to bolo skor z jeho strany , ona bola z toho casto smutna .Cas plynul , obcas sa nahodne stretli , prehodili par slov , nic , kazdy si zil svoj zivot. Priatelka je pekna zena mala vela napadnikov za ten cas , nejake rande , aj nejake vztah , nic vazne.Uzivala si zivot s kamaratkami a na otazku , ze dotycneho by uz v zivote nechcela.
Ale aky nastal zvrat , on jej napisal , par krat sa stretli a on jej vyznal opat svoje city a ona mam pocit sa opat pohrava s myslienkou dat sa s nim opat dokopy.
Som z toho prekvapena , je to vobec mozne , ma to zmysel
Zazili alebo stalo sa to niekomu z vas a ako to dopadlo?
Len sa bojim , ze sa opat sklame:-(

roman po

Mne sa nieco podne stalo ...
V prvaku na strednej som chodil s dievcatom a pre kraviny a moje vystrajanie sme sa rozisli , teda ja s nou nevedel som co chcem a casto sme sa hadali.Celu strednu sme sa vidali len nahodne , sporadicky . Ja som potom zacal pracovat a ona studovat na vyske . Nahodne sme sa stretli a pokecali , isli len tak na kavu a ja som zistil co som uz davno si utvrdil , ze ona bola vzdy pre mna ta naj.
Zacali sme spolu opat chodit , ona dostudovala , vzali sme sa , mame spolu dieta a sme spolu stastni . Je to mozne

sissiny

podla mna by tiez nemala ist uz do toho vztahu, nech si najde uplne noveho presne ako pisali dva krat nevstupis do tej istej rieky

0vecka

podla mna ak tam nebol nejaky dovod na rozchod ktori uz nieje... napr ze byvali daleko od seba preto sa rozisli a teraz uz nebyvaju.. popripade problem s erekciou ktori uz neni a podobne tak ten vztah sa asi mal preco rozpadnut a zrejme sa rozpadne znova.... jedine ze by tam bola nejaka nova motivacia stylu za tyhc 10 rokov co boli od seba si ani jeden nevrzol a teda nema na vyber

vierkavie

Velke riziko. Zda za ze ona toho chalana vzdy vic lubila ako on ju. Jeho sucastne motivacie nepozname, je mozne ze si uzil vlavo vpravo a nakoniec na to mozno aj celkom racionalne prisiel ze tvoja kamaratka sa mu asi najlepsie hodi. Nech si dava kamoska pozor, nehadze sa mu okolo krku, z jej strany ziadne vyznavania lasky a ani superlativy ci dokonca lichotky neradim. Najlepsie nech ho skusi nejaku dobu od seba odhanat ak ju on ozaj chce vydrzi ak nie rychlo sa rozbehne za inou a v tom pripade tvoja kamoska o nic nepride

Filip TT

Poznám taký prípad, čo chodili spolu, rozišli sa, zišli sa a zobrali sa. A majú sa radi. Myslím, že keď sú mladí a nevedia ešte čo vlastne chcú, tak sa to takto môže stať.Človek zreje, učí sa a spoznáva seba a život.

Filip TT

Poznám taký prípad, čo chodili spolu, rozišli sa, zišli sa a zobrali sa. A majú sa radi. Myslím, že keď sú mladí a nevedia ešte čo vlastne chcú, tak sa to takto môže stať.Človek zreje, učí sa a spoznáva seba a život.

ANGEL-DEMON

najprv som nechápala..som myslela ze to píše chlap o svojej radodajnej priatelke... a potom čítam ze zena o svojej kamoske...
takto.... je to jej zivot ako si ho zariadi tak ho bude mať... nerieš...

lolinka

Ja by som to uplne neodsudzovala na zanik ale zalezi od toho aky on teraz je, niektori ludia rokmi dozreju a stanu sa zodpovednejsimi. Nepoznam ich tak nemozem sudit ci je to ten pripad.