Smoothie / ovocné šťavy

747_Robo_747

za mňa rozhodne mixér kvôli zachovaniu vlákniny v nápoji :) kúpila som si pred časom červený herakles od klarstein.sk a je božíí ak chceš niečo kvalitné, šikovné čo sa dobre čistí a navyše za rozumnú cenu tak si ho pozri ;)

Vivantis

Stolný mixér. Využiješ ho určite viac než tieto dva a ak si vyberieš dobrý tak zvládne všetko aj prípravu smoothie. U nás doma máme orava rm-1550 a je to vysokootáčkový kuchynský mixér s 1500 W motorom. Rozimixuje tekuté, mäkké aj polotvrdé potraviny ako dužinaté ovocie a zelenina. Dá sa použiť aj na mixovanie mrazených potravín a drvenie ľadu alebo na sekanie orechov, korenia a podobne.

amexandra

Ktokoľvek z Vás má ask, navštívte stránku ask.fm
Pomôže Vám so všetkým čo budete potrebovať. Na stránke je uvedený aj email, kebyže chcete rozoberať niečo na dlhšiu debatu . :) Neváhajte a píšte !!! :) Chceme Vám pomôcť

Marischka

Ja mám úžasný mixér, ktorý dokáže aj pripraviť smoothie. Ide o orava rm-1000 :) V balení bolo dokonca až 5 kusov mixovacích nádob takže si počas jedného mixovania nachystám aj do školy na druhý deň raňajky aj desiatu. Je peckový a za dobrú cenu ;)

dioridy

Ako píšu baby, tak aj ja som siahla po pár odpálených smoothie makeroch po mixéri. Po sestriných doporúčaniach som si kúpila klarstein herakles a musím uznať že je špičkový. Už vyše pol roka ho doma používame takmer denne a je stále ako nový. Dobre sa čistí a rozmixuje na drobno všetko čo potrebujem. Či už ide o bežné ovocie, zeleninu alebo ľad.

zitara

Určite keď už budeš kupovať nejaký mixér, vyberaj poriadne. Tie lacné a málo výkonné sú naozaj na nič :)

judula

Ano tiež mám podobný názor, som rada, že sme sa zhodli :-D aký máš smoothie maker? Chcela by som niečo kvalitnejšie. Alebo už som potom rozmýšľala nad klasickým stolným mixérom, ten asi viac využijem.

veganka

ja osobne preferujem viac smoothie....jednak tam zostava viac zivin, hlavne teda v supke a v druhom rade nemam rada cistenie odstavovaca :-D takze doma mam obidva, no odstavovac pouzivam len vynimocne