Imatrikulacie?

ANGEL-DEMON

asi nebudem... z nas vsetci sli na stuzkovku... ja som do poslednej chvile nechcela ist, mala som tie otrasne saty na sebe najlacnejsie zo sekáču, namalovana, vlasy otrasne a musela som ist...
a neznášam tu ktora sa nazyva materou! za vsetko do čoho ma nutila! a nerešpektovala moje rozhodnutia názory aj ked som uz mala 18 !
a pred plnoletostou ani nehovorim... vyber strednej skoly za to ju budem neznasat do konca zivota!

Nicky ba

Angel, nebola si ty moja spoluziacka? :D Lebo my sme tiez mali ist k moru a potom presne, niektori blbi rodicia sa isli zblaznit, ze nebude normalna stuzkova a hoci sme si demokraticky odhlasovali vylet, tak bola aj tak stuzkova. A zopar kusov nas tam jednoducho neslo.

ANGEL-DEMON

ja som bola donutena ist na stuzkovu...
v triede sme riesili ist k moru a tam ze by nam dali stuzky...
lenze niektorí posratí rodicia si myslia ze neviem aka super uzasna je to ceremonia tak chceli klasicku stuzkovu....pritom keby sme sli k moru by z toho bol väčši zazitok...
tiez ma donutili na konfirmaciu ako evanjelicka...(katolici-sväte prijimanie) v dospelosti, uz ked som byvala sama bolo scitanie ludu tak som sa zahlasila k ateizmu... asi tak...

Nicky ba

Na svojich imatrikulaciach som bola, lebo to bolo akoze povinne a ja mala prvacka, este som nevedela co a ako, p.covina na n-tu to bola. Ked sme mali robit imatrikulacie my, tak som na to kaslala, vobec som tam neprisla, ja take kktiny robit nebudem druhym. A ani na stuzkovu som nesla, proste som nesla. Rodicia ma podporili a chapali. Mne nikto nebude prikazovat robit veci, ktore neuznavam.

AlisonWolf

Aj podľa mňa je to úplná trápnosť a som rada, že som práve vtedy ležala 2 týždne v posteli a tejto hlúposti som sa vyhla. Starších študentov baví ponižovať mladších lebo si tým prešli sami a myslia si ako ich teraz zasvätili a prijali medzi seba... A pedagógovia sa tomu prihliadajú aj spolu s riaditeľom. Čudujem sa, že túto hlúposť už nezrušili alebo aspoň nepovýšili na úroveň ako to chodí na vysokej škole. Toto mi pripomína americké filmy, kde sa študenti museli podrobiť takýmto testom, aby mohli vstúpiť do bratstva a sesterstva :D

ANGEL-DEMON

vraj nie je povinne? no ale ucitelia sa teda k tomu tak stavali... ze to povinne je.... a je to verejné šikanovanie, ponižovanie mali by to zakazať!!!! a ešte ked tak musia deti ist zmachlene, dohabane cez cele mesto, namaluju v skole a imatrikulacie sa konaju v budove na inom konci mesta...!