Kyselina listova v tehotenstve?? brali ste ju, alebo?

AntiOvecka

Leuska123 duper napisane toez si myslim ze ten ta to ovecka si mysli ze je mudrlant vševedec alo podla mna on ci ona ma komplexy

Leuska123

ovecka, ty si premudrely jak salamunova rit.. ako mozes tvrdit, ze nic sa nestane, ked sa na to vyflakne? ved ani nevies, aku ma hladinu k. listovej v krvi... mozno ju ma na hrane.. kks, odbornik na vsetko a to sebaistota k tomu... vies, ze tymto mozes ovplyvnit zdravie toho dietata, ked sa rozhodne podla teba? mudrejsi jak doktor, ty kks... odbornik na vsetko, keby to aspon za volaco stalo..

0vecka

ak si ju nebrala predtym tak teraz je to uz skoro jedno... zase na druhu stranu nestoji vela a nema rizika... ja by som ju asi zobral pre pokoj v dusi ale nic sa nestane ked sa na to vyflaknes

gastanko2016

brala som kyselinu listovú pred otehotnením a aj počas tehotenstva. Okrem toho som brala tehotenské vitamíny od jamieson prenatal.

vitavi

Je dôležitá.
Ber ju v prirodzenej forme.
Vo forme zelených vňatí do polievok, zelených posýpok na jedlo, zelených prívarkov, napr, kel, brokolica, kapusta, vňate cibuliek, pažítky, zeleru, petržlenu, ale i divokých bylín, napr, skorocel, hluchavka, púpava a mnohé ďalšie. Teraz ich všade veľa.

KarinkaDarinkaMandarinka

DarinkaMandarinka tù kys.listovù si už mala dávno začať brať keď nechceš aby tie tvoje dvojčatà boli...

stelkuska

skusi si precitat o kyseline listovej viac a mozes sa rozhodnut.. kyselinalistova.sk ... ja som pocas tehotenstva brala kyselinu listovu a urcite by som ju odporucila v tehotenstve..

Martuska55

ahoj ..pred mojim tehotenstvom som si precitala mnoho tem na tuto temu a urcite by som Ti odporucila brat Kyselinu listová ... po dalsie keby nebola pre vyvoj dolezita urcite by ju neodporucali..ale zalezi to na kazdej zene..Kyselina listová v tehotenstve ...