4 tipy ako pripraviť svoje nohy na leto

Oliviapekarkova

Skúsila som tie samozlupovačky a je to dobrý výrobok. Kúpila som aj mužovi vo väčšom čísle , pretože chlapa dostať na pedikúru je fakt problém. Nožky sa mi pekne ošúpali (teda dosť dobre) a potom stačilo len mazať. Krásné leto všetkým !!!

vladkamen

Odporúčam prírodnú pedikúru SAMOZLUPOVACIE PONOŹKY s výťažkom z papáje a jabĺčka. Je toho teraz plný internet, ale u mňa to zafungovalo fakt, že zázračne. Nemám problém so suchými patami a ani so šupajúcou pokožkou. Dva mesiace mi vydržala pedikura a to som si ju urobila sama a doma !!

Denisa 7

pekný deň,
každé chodidlo si zaslúži pedikúru raz za 4 - 6 týždňov, neprejaví sa to len na vzhľade aj na zdraví nôh.

-odkaz odstránený-

zmoravy66

Já jsem si je kupovala v Čechách a fakt jsem byla spokojená s výrobkem. Teď se dají koupit na netu i na Slovensku, kdo nevyzkoušel dělá chybu! Nakoupím si vždy větší balení a potom když potřebuji mám to v zásobě a nemuže se stát, že mám nohy zanedbané.

vladasam22

Všetky tri druhy som skúšala bola spokojnosť , tie s papájou mám najradšej potom ešte urobím zábal na nohy . K pedikérke nechodím nemám na to čas.