telove spreje z avonu

damaxy

Sa mi paci ta najnovsia vonavka co je vsade pri nej dara aj telovy sprej je taky trblietavy,ale korenistejsia vona je to,inak ked nie si spokojna vratis AL a ona to vyreklamuje ja to robim ked treba bezne a s nimi sa da .Robila som aj oriflame tam je horsia komunikacia aj reklamovanie tovaru neviem ako teraz ale vtedy ano

damaxy

Kleopatra ved sa zaregistruj a rob si to sama pripadne nejaka kamoska sa prida Inak ja tak robim katalog je na nete donesu mi to domov v sobotu predo vere a FA zapltím ce e-banku takze vlastne ani pety nevytrčim a mam to doma najmensia zlava je 15 percent zavisi od objednavky a nad 700 sk sa tusim neplati ani postovne

vevusik

ahoj kleopatra, ja ti dam cislo na svoju avonlady, u ktorej si objednavam ja: 0903 783 354..pani kucharova sa vola, sidli na sancovej tu v bratislave

janka

Ale je tam 10% zlava a pri vätšom nákupe nad 700 Sk(tušim)sa poštovné neráta a ešte dostaneš aj noý katalog aj nejaké vzorky. ja to robím tak,že ssi nákup spojím s kolegyňami a poštovné nikdy neplatím

ginngi

telovy sprej island Vibe.. je bohovyy.. kraasne voniaaa... :) a mam aj toaletnu vodu, tej istej.. z avonu, super je

kleopatra1

teraz je nejaky novy na v sa mi zdaze visible alebo nieco take..je to pekna vona? alebo ta mango+daco..aka je???