Vynechávanie srdca

Príspevok v téme: Vynechávanie srdca
beyhan

ahoj, už asi 3 týždne mám pocit, že mi moje srdce vynecháva. Robí mi to celý deň, normalne mi tlčie a potom zrazu akoby zastlalo a zase sa ale rýchlo rozbehne asi tak na 4 sekundy, pričom na mňa príde slabosť a zahmlieva sa mi pred očami. Niekedy mi opuchne ľavá ruka, bolí ma aj týždeň a zase mi to prejde. Neviem čo mám robiť, cítim sa slabá a zle. Bola som aj u lekára, no ten ma odmietol poslať na ECHO, lebo, že pred 3rokmi som ho mala v poriadku, som vyšportovaná a mladá, to bol jeho argument. Ale ja mám 31 rokov, dokedy budem ešte mladá a nebude sa somnou nič robiť? Ja to fakt nechápem. Niekedy mi to cez deň prestane aj na 2 hodiny, ale potom mi to zase začne. Ja ozaj neviem čo to môže byť, ale fakt mi je špatne.Pomôžte...Ďakujem.

serrra

Ahoj, no ak ti môžem poadiť zmen si doktora a čo sa týka tvojích ťažkostí, tak sú dva varianty:
- stres a rýchly spôsob života spôsobujú rôzne ťažkosti, ktoré sa často prajavujú na obehu alebo v neurologickej stránke
ako aj udávaš ( bušenie srdca, pocit dušnosti, prestatia činnosti,,, a iné..(
alebo neurol. stránka ( trpnutie ruky, bolesti hlavy a iné....)

Myslím, že žiadny lekár by si nechcel vziať na zodpovednosť zanedbanie starostlivosti o klienta, teda ti poradím, chod za lekárom a povedz mu ešte raz o probléme,,,,mal by ti zmerať tlak, poslať ťa na kardiologiu, kde ti spravia celkové vyšetrenie, EKG, Holter vyšetrenie, spirometriu a iné..
- druhý variant sú srdcové problémy, ale myslím že to by si mať nemala
ale aj tak potrebuješ vyšetriť odborníkom.....tu ti človek max. môže len poradiť, potrebuješ vyšetrenie,,,
veľa šťastia ,,,

damaxy

nedaj sa odbit.Je to tvoje zdravie.Nech ti doktorko napíše,že odmieta ta dat vyšetrit do dokumentácie.Mna nechceli vyšetrit na pohotovosti,ked som mala zápal mechura,tak som povedala nech mi to daju písomnePotom ma vyšetrili,ktovie prečo?Asi som bola v práve.

syma

chcem sa spýtať, nie si náhodou v poslednej dobe pod tlakom, stresom a lebo vyčerpaná, neprepínaš sa náhodou a čo strava a hrudné stavce
niekedy sa to stáva aj z toho