ako na rovne vlasy?

lavri

Lenush
dve kamaratky sa na to dali,tak som si to na nich pekne omrkla,moc si to chvalili a musim s nimi len suhlasit.je sice pravda ze cim su dlhsie vlasy tym to horsie chyta ale ja mam tiez po lopatky priblizne a ta moja kamaratka mala este dlhsie a bezproblemov nam to obom chytilo :)

lavri

to Lenush
ja som platila myslim 500,ale zalezi na kadernictve...nasla by si aj za 400.to su ceny pre BA,v inych mestach neviem.
nemala som potom pocit ze by som mala nejake znicene vlasy a to ja si davam na taketo veci dost velky pozor,aj farbam sa zdaleka vyhybam.mne islo najma o to ze to mierne zredukovalo tu mastnotu a vytvorilo vlnky :)

lavri

Skuste zmyvatelnu headline u kadernicky.tie vlny to vytvori podla velkosti nataciek a kolko to vydrz tak to zavysi od toho ako casto sa vlasy umyvaju...mne to vydrzali 2 mesiace ale mam aj kamaratky ktore to maju uz 4.zavysi to aj od struktury vlasov.tiez sa potom vlasy menej mastia.vrelo odporucam :)

Lenush

mendy
viem co myslis a aj kamaratka si robi na hlave take styri a velmi pekne to vyzera. problem je ten, ze ked som si to robila ja, tak ked som si rano vyplietla tie drolky, vlasy ostali vlhke a spadli.. potom som to skusala znova a fenovala som drdoli, ale aj tak poriadne nevyschli.. :(

mendy

jo, tiez by som dala vsetko za rovne vlasy... ale baby z mojho okolia s rovnymi vlasmi si najkrajsie vlnky nespravia natackami, ale proste zaspia s mokrymi drdolmi. nie zapletanymi, ale take guce na hlave zo styri, hned pekne od korienkov ;)

Lenush

ale ja ich chcem mat take ako mam teraz, ale len prilezitostne si ich chcem natocit a aby mi to vydrzalo. so svojimi vlasmi som spokojna a som rada ze su rovne, ale obcas by to chcelo zmenu ;)
papiloty som skusala ale nebola som s tym velmi spokojna, ale rozmyslala som nad zipsovymi natackami.. dostat ich vsade v drogerii?

ZyxerkA

alebo skus trvalu ondulaciu s kratkou dobou posobenia, to urobi mensie vlnky, ale znici Ti to celu strukturu vlasov, a uz nikdy ich nebudes mat ako predtym