Tupirovanie vlasov

katkahcahcvs

awoj ja som si doteraz stale tupirovala velmo sa mi to paci ae mam mi to zakazuje uz kedsom si nedala povdat zobrala mi lak:((..bola som u kadernicky a pytala som sa ci to nici vlasy povedala ze nie s tak ako fenovanie...

kocka16

no ja si svoje potrebujem tupirovat.. mam ich neskutocne huste.. takze mne len staci umyt, rozcesat, vyfenovat... a mam take afro haro.. ze aaaz

nikkuska

este som si nikdy vlasy netupirovala a napriek tomu ich mam strasne huste a skor je to pre mna na pritaz...chcela by som ich mat aspon o polovicu menej

ewkaaa

Skodi to veeelmi ale aj napriek tomu... ked s tym raz zacnes a zvyknes si na krasny husty uces tak s tym uz newies prestat aj ked vidis ako ti pri kazdom precesani vypadne 5 vlasov:(

agina

Alebo pouzi kulmofen.Mne to velmi pomaha.Hned po kupani si mrsknem na vlasy tuzidlo,kulmofenom ich dam do zelaneho stavu a potom dam trosku vosku na vlasy, prelakujem a hotovo.Uces drzi aj tri dni.

laila

nefenujem ich vobec..snazim sa ich co najviac okrem toho tupirovania setrit,a viem,ze by mi to taky objem nedodalo...