Prednison

RNG

Najprv si vyliec helikobakter. Ak sa im to nepodari tymi liekmi, najdi sina predoslych temach prirodzene prostriedky
Reflux nie je choroba, je to ked mas nedostatok kyselin a jedlo v zaludku ti kvasi a natlaci kvasne peny do pazeraka. Aj na tu temu tu bola viackrat diskusia.
Lekari to "liecia" potlacenim kyseliny v zaludku.sice palenie prestane, pazerak sa zahoji a kasel prestane (sposobeny "refluxom", cize penami zo zaludka, ktore vystupili hore a dostali sa az na priedusky-obvykle v noci, ked spis na chrbte)
Potlacenie kyselin vedie k viacej kvaseniu, zlej absorbcii zivin a nasledovne podvyzivenosti.Strata kyselinovej ochrany zvysuje pravdepodobnost nakaz cez zaludok.

Pomoc je jest mensie davky, hlavne vecer, aby sa zaludocne kyseliny prilis nerozriedili a v bruchu nekvasilo. nelahnut si na plny zaludok, po vyhojeni pazeraka a priedusiek uzivat s kazdym jedlom 1-4 betainy HCl(podla velkosti jedla proti kvaseniu a zlepseniu travenia.

psychológ

RNG : mohol by si mi napísať niečo bližšie o týchto prípravkoch ? A aké vyšetrenia by si na mojom mieste ešte postúpil ? Prečítal si si o mojom probléme na uvedenej stránke ? Ďakujem.

psychológ

Keďže moje ochorenie sprevádza kašeľ tak som bola vo Vyšných Hágoch kde mi robili bronchoskopiu a PH metriu. Zistili mi reflux pažeráka. Dnes mi volali,že z krvi mi zistili helikobakter.Nasadili mi trojkombináciu liekov. Ja som si v lekárni kúpila probiofix a psyllium.Neviem,či je to správne,ale môj problém pretrváva naďalej,mám problémy s rýchlou nadváhou,espavosťou a pod.Imunitné testy imoglobulín A a B,nejaký herpes imples? 1 a 2 IGG pozitívny.Neviem,zatiaľ mi to oznámili iba telefonicky,papiere pošlú dodatočne.Vedel by mi niekto poradiť čo s tým ?

RNG

Psycholog, pises o sarkoidoze, kde sa vytvaraju v tele granulomy s velkym obsahom bielych krviniek
Potlacenim prirodzenej obrany tela prednisonom alebo inymi steroidmi to potlaci symptom.
Telo ale nie nadarmo zhromazduje niekde biele krvinky a ako najdes aj na medinfo, dr Turdik tiez podozrieva nejake patogenne latky(pel virusy, bakterie ...)sposobujuce tieto uzlicky.Takze pouzit prostriedky proti tymto patogennym latkam by bolo ist za korenom problemu, nie len potlacit symptomu, a to este za taku cenu!
Ja by som pouzil prirodne sirokospektralne antimikrobialne prostriedky(GSE, extrakt z olivoveho listu, graviola, oreganovy olej, Samento) a enzymy na odstranenie pripadnych zhlukov latok, s ktorymi si telo nevie poradit

colina

Dcérka užívala prednison pre Idiopatickú fibrózu pľuc.Veľa sa venujem takýto témam a dozvedela som sa pokial je choroba v horšiom štádiu a už zasahuje aj do funkcie srdca lieči sa choroba viagrov. V Bratislave sa lieči asi 10ročné dievčatko takým spôsobom. V Čechách už zaznamenavajú
úspechy.Verím že sa najde aj iný liek ktorý nebude mať také vedlajšie účinky.

psychológ

Pre prispievateľa zo včerajška : Mohli by ste mi prosím napísať načo ste užívali prednison a ako ste ho vysadili ? Poprípade prečítajte si moj problém na vyššie uvedenej stránke. Ďakujem.

psychológ

O mojich problémoch píšem na stránke www.edusan.sk mám problém . Bola by som rada keby ste mi pomohli nejakou radou. Ďakujem.

...

Prednison? Radšej s tým liekom pokiaľ sa dá, ani nezačínajte. Ja som užívala 20 zhruba pol roka a bolo to čosi strašné. Teraz ho užívam až vtedy, keď mi nepomôže na záchvat nič iné.

RNG

neviem o aku chorobu sa jedna, dnes lekari predpisuju steroidy na vselici.
Mozno je aj inaksi pristup k vasej chorobe, menej nebezpecny.

colina

5mg nie je vysoká dávka ale postačí aby narobila zlo.Moja dcerka uživala 10 a
po liečbe solomedrolu na základe výsledkov
jej pomali znižovali dávku. Ale ostatné problémi sme museli riešiť a to mala 5rokov.A na tu kontrolu neviem či pojdeme lebo bola len 2dni zdravá a zas leži.Zdravie nad zlato.