neplanovane tehotenstvo s epilepsiou

mimina01

Maria125. Tak to potom blahozelam hlavne nech je male len zdrave lebo o tejto chorobe je zname ze sa da lahko zdedit podobne ako v mojom pripade. Toho sa najviac bojim. A ako zvlada tvoja teta nocne dojcenie. Ja napr v noci nemozem byt hore inak mi hrozi zachvat co sa stalo uz neraz. Ako to ma ona nastavene alebo moze byt v noci hore? Pre mna je dolezite toto vediet aby som tomu mohla predist. A sice zachvat som mala naposledy pred dvoma rokmi odvtedy nic no musim si davat pozor na moj spanok.

rep

ak sa bude dat urcite to donos...bude ta to stat vela sil ale ked sa ti to babo narodi nebudes urcite lutovat...a nebudes moct chapat ani to ze ako si mohla rozmyslat nad potratom a mozmo sa aj rozplaces ked ho budes drzat na rukach a pomyslis si ze by si mu toto spravila ... nehovoriac o tom co v tebe potom ten potrat zanecha,hlavne psychicke problemy a nocne mory...

rep

ak sa bude dat urcite to donos...bude ta to stat vela sil ale ked sa ti to babo narodi nebudes urcite lutovat...a nebudes moct chapat ani to ze ako si mohla rozmyslat nad potratom a mozmo sa aj rozplaces ked ho budes drzat na rukach a pomyslis si ze by si mu toto spravila ... nehovoriac o tom co v tebe potom ten potrat zanecha,hlavne psychicke problemy a nocne mory...

rep

ak sa bude dat urcite to donos...bude ta to stat vela sil ale ked sa ti to babo narodi nebudes urcite lutovat...a nebudes moct chapat ani to ze ako si mohla rozmyslat nad potratom a mozmo sa aj rozplaces ked ho budes drzat na rukach a pomyslis si ze by si mu toto spravila ... nehovoriac o tom co v tebe potom ten potrat zanecha,hlavne psychicke problemy a nocne mory...