o nicom bozkavanie

miri5

ja sa tiez asi neviem riadne bozkavat,mam pocit,ze ho tam neviem cely dat,alebo dost ho tam neviem dat,ale priatel mi na to doposial nic nepovedal.on sa s mojim jazykom dost vyhra,ja to tak neviem,mne tam akosi nechce cely ist

jahodova

no ale o co menej vystrkujes jazyk ty, o to vacsi priestor na jeho vystrkovanie davas predsa jemu, nie?
teda neviem, ja som nad tym nikdy nerozmyslala, ale niekedy mam pocit, ze sa som v jeho ustach zas hlbsie ako on v mojich..

jajuska928

praveze ja nemam nejaky divny pocit...neviem co ho teraz nejako popadlo, bo vzdy sa chcel strasne bozkavat...a nemyslim si, ze moje bozkavanie by malo byt nejako hrozne...no sice urcite neni najlepsie...ale aj tak..neviem co si mam mysliet

jajuska928

vsak ked mi to povedal, tak som sa ako poriadne nahnevala....po 8 mesiacoch mi takuto hovadinu povie???a este potom mi zacal hovorit ze si robil srandu..a bla..bla..ibaze tomu sa tazko veri....ako ja ho lubim, ale tymto ma fakt dorazil....a teraz, ja neviem jak sa mam poriadne bozkavat....

elwin

posli ho do certa, ako po 8 mesiacoch ti povie ze sa mu nepaci ako sa bozkavas? tak ako je mozne ze to doteraz vydrzal? a pokial chce taku ktora mu vopcha jazyk do zaludka tak nech ide do krcmy a zriesi tam daku pripitu 15ku

suzzann

tak chod za ním vyplaz mu jazyk a povedz že sa s ním rozchádzaš :-P... ale nie žartujem. tak prečo to teda nerobíš ked sa na to stažuje? Mala by si sa teda trochu prisposobit ale aj tak si myslim ze by ti take niečo nemal priatel hovorit takto narovinu