Exem v okolí očí

Príspevok v téme: Exem v okolí očí
viera n.

Má niekto skúsenosti sexémom v okolí očí? Mne sa takmer denne stáva, že sa ráno zobudím a hrôza. Viečka o čislo väčšie, pod očami vejáriky nahusto naskladané začervenalé, svrbivé. Najhoršie je, že ani kožný lekár, ani alergolog mi nevie nič zistit. Objavuje sa mi to už takmer 2 roky, vystriedala som mastičky, tableby proti alergii, ale bez väčšieho úspechu. Je to takmer rovnaké v zime aj v lete.

m.

Skús si kúpiť v lekárni probiotiká, môžeš to mať aj zo žalúdka (tzv.candida, alebo helikobakter), mne sa to objaví po vypití vína, keď sa mi prekyslí žalúdok

RNG

Aj aloe pomaha, nie sice kazdemu, ale oplati sa vyskusat. Pripadne pridat aj trosku tekuteho vitaminu E
Ja osobne by som nekupoval konzervovane aloe chemikaliami, ale radsej ciste, ktore treba po otvoreni drzat v chladnicke. To je pitne, takze ked presiakne cez pokozku, nedonesie so sebou chemikalie.
Hladajte na Google.sk pod doplnky, aloe 99.3%

Ivka 1

Odskúšané a osvedčené:
ALOE ACTIVATOR (120 ml)
Zloženie: 100% gél z dužiny aloe filtrovaný cez mikroskopické otvory jemných sít. Stabilizovaný alantoínom a metylparabénom.
Použitie: Všade, kde je nutný maximálny možný účinok aloe na ohraničenom povrchu tela i do hĺbky tela. Veľmi rýchlo sa vstrebáva. Niektoré príklady úspešného používania:
-vtierať do pokožky hlavy po umytí vlasov pre ich lepšiu výživu a zastavenie šedivenia; ráno a večer na tvár a pokožku dekoltu pre jej zvláčnenie, lepšiu výživu a napnutie.
-pri zápale očných spojiviek a rohovky kvapkať niekoľkokrát denne do očí.
-kvapkať do očí pri ich pocite „svrbenia“ až do odoznenia
-pri zápale stredného ucha kombinovať kvapkanie do uší s obkladom okolo uší.
-pri zápaloch vo vnútri či na povrchu tela ako obklad prekrytý fóliou niekoľkokrát denne; to isté pri pohmoždeninách, výronoch a zlomeninách kombinovať s vtieraním
-pri niektorých typoch lupienky a ekzémov sa osvedčuje vtierať Activátor do ich ložísk a potom aplikovať Aloe Gelly do vlasov a Aloe Propolis Creme na zvyšok tela spolu a Aloe Gélom používaným vnútorne.
-pri ruži a zápaloch kože vtierať niekoľkokrát denne.
-na zarastené nechty kombinovať s Aloe Gelly
-vtierať pri rôznych opuchoch

RNG

Strieborna voda(koloidna a ionicka) je velmi cista(lepsia, nez vacsina destilovanych vod) s pridavkom striebra. Obvykle je to 5 az 10 ppm(miliontin na vahu). Strieborne castice su roznej velkosti, najjemnejsie-len niekolko atomov spolu a iony striebra su najucinnejsie proti mikroorganizmom.
Na Slovensku dostat podla prieskumu Google len jednu anglicku znacku striebornej vody, ja sa chystam vyrabat sam, zariadenie mame, ale problem je so schvalovanim, takze zatial bezi len pokusne pre rodinu a znamych= vzorky.

RNG

Mozno je to nejaky mikrob. Skus pravidelne striekat striebornou vodou. Ja som si tak vynicil nakazu tu zvanu pink eye

samarita

neberies antikoncepciu alebo nejake lieky nemoze to byt aj z toho mozno to ma spojitosti aj z stravou alebo s tabletkami a tak