Besnota

Príspevok v téme: Besnota
rheia99

Chcem sa spýtať či može mať škrečok z chovproduktu besnotu. Totiž kúpila som si škrečka a hned ten deň ma pohryzol ale on si moju ruku pomýlil s jablkom,lebo hned o kúsok dalej som mala na dlani jablko. Ale pýtam sa či predsa nemože mať nejakú takú chorobu nijak zvláštne sa nechová ale istota je gulomet

2

Je to získavanie informácií o zákazníkoch a konkurencii.

Kvalitatívny a kvantitatívny.

Ako ste boli spokojný so zabezpečením ubytovania zo strany personálu?

Ako ste boli spokojný s ubytovaním (izbou), a ako sa vám páčil hotel ako celok?

Ako ste boli spokojný s izbovou službou, personálom recepcie a i. personálom?

aký druh zariadenia na občerstvenia preferujete? (Fastfood/reštaurácie)
aký sortiment občerstvenia máte najradšej? (aké jedlo)
aký obchod s občerstvením by ste radi v blízkej dobe privítali vo vašom okolí?
Pri zakúpení jedla si ho beriete so sebou alebo si radšej k jedlu niekde sadnete?
Pri kúpe jedla preferujete kvalitu či kvantitu?

1

Príčiny môžu byť rozdelené do skupín napr.: 10.11.2015 12:45
Ľudia sú buď pracovne vyťažený, nudia sa alebo túžia spoznávať a naberať nové skúsenosti. Neznáme miesta im poskytujú nové zážitky, ktoré im ostanú v pamäti a môžu ich porozprávať známym.

Skúste uviesť vlastnými slovami definíciu CR. 10.11.2015 12:47
Cestovný ruch je odvetvie zahŕňajúce súbor činností zameraných na cestovanie do destinácie(Objektu CR), a následného pobytu subjektu CR. Subjekt pritom využíva služby, najmä ubytovanie a stravovanie.

Vymenujte:
Rezervácia, Doprava, Ubytovanie, Služby, Informačné služby, Stravovanie,
Rôzne výlety a exkurzie.

Vymenujte účastníkov CR podľa toho, aký druh služieb radi využívajú? 10.11.2015 12:58
Resident - stály obyvateľ žije v krajine 6 mesiacov, v zahraničnom 12.
Tourist - v domácom CR je trvalo usadený v krajine, cestuje na dobu: minimálne 1 pracovný deň ale nie viac ako 6 mesiacov.
Výletník - návštevník ktorý cestuje kratšiu dobu ako 24 hodín bez toho aby prenocoval

Kam ste cestovali a prečo? 10.11.2015 12:49
Cestoval som do Egyptu a Grécka za účelom rekreácie a spoznávania.

Jefitto

Nj, zrejme preto sú média presýtené holými vaginami, prsami, penismy... zrejme preto, keď si idem pomaly kúpiť chleba, tak mi ho núka predávačka pomaly hore bez... Ale nie, toto sa deti netýka

Biela Kobra

Jefitto, v prírode je úplne bežné, že ľudia spolu súložia, a predsa v normálnych spoločnostiach k tomu neprizývajú malé deti.

Jefitto

Omg, je to úplne normálna vec, že had zožerie škrečka, myš, potkana... tak to v prírode proste chodí, nerozumiem, prečo by kvoli tomu mal dakto plakať...

Biela Kobra

No tak ten zvysok som citat nemusela... IMHO, kto sa ako dieta takto sprava k zvieratam, bude sa tak ako dospely spravat k ludom, resp. ku kazdemu, kto je slabsi a bezmocny.

rabies

akoze to fakt nikto nevie co sa deje v tych skolskych centrach kam deti chodia? pretoze su tam aj ucitelia s nimi a nikto to nijak neriesi ...