Je normalne ak sa takto muz sprava vo vztahu?

Príspevok v téme: Je normalne ak sa takto muz sprava vo vztahu?
menonepoviem:)

Priatel ma 24 rokov a nepaci sa mi jeho spravanie voci inym zenam v mojej pritomnosti aj mimo nej. Robi to co sa mi nepaci aj napriek tomu ze som ho nato uz parkrat upozornovala a ziadala o vysvetlenie. Napriklad pridem k nemu do prace na konci prac. casu a co nevidim na kolenach mu sedi kolegyna akoby nic, alebo ju obopina okolo pasa dobreze nie na zadku ma ruku, minule jednu tiez stiahol na svoje kolena ked sedel. To nerobi len s kolegynami ale aj s kamoskami svojimi ked niekde si ideme posediet alebo sa zabavit ze kamoske pleskne pozadku, obopne ju okolo bedier, pritiahne si ju blizko k sebe a hovori jej laska, mojko a pod pi*oviny. Ked som mu to vytykala parkrat tak sa obhajoval tym ze je muz a ako muz nebude sa voci inym zenam spravat frigydne aj ked je vo vztahu a ze preco by mal ked je zdravy testosteronom obdareny muz a ze to nic neznamena, ze on ma vsetky jemu sympaticke zeny v okoli v podstate rad ale to neznamena ze kazdu pretahuje a ze sa nemusim obavat aby ma podviedol ze k nicomu takemu nedoslo plus uskrn na tvari pritom mal...

Je toto normalne? Ved netvrdim ze ked je vo vztahu tak ma chodit zamraceny ako boh pomsty a na ziadnu sa neusmiat ale fyzicky ich kontaktovat telo na telo a hovorit im laska a mojko? A ked si vypije tak si k nim este viac dovoluje ako plieska po zadku aj tie ktore za triezva neplieska. Aj sa ho bojim pustat na firemne posedenia a oslavy lebo si viem predstavit co tam s kolegami robi voci kolegyniam. Pracuje v kolektive kde su muzi aj zeny, mlade aj starsie, pekne aj menej pekne a to mi dost dviha tlak ze co robi ak tam niesom. Stale mi pritom tvrdi ako ma neskutocne miluje a ze som laska jeho zivota ale tak preco potom provokuje tym spravanim voci svojim kamoskam a kolegyniam? Do kedy mam trpiet tie jeho excesy?

Hrozila som mu aj rozchodom ale ked on je tak krasny a neskutocne zabavny muz ze stale podlahnem tym jeho sladkym opojnym recickam ktore skoncia neskutocne skvelym milovanim.

Co mam robit? Ako to riesit?

Slobodna

Nie, hrava s nimi piskvorky a preto kazdu obchytkava a nad kazdou slinta ako nadrzany trapko.

Mne chlap, ktory je akoze strasny maco a Casanova pride skor strasne trapny a smiesny, hlavne, ked je uz dospely. Este asi nedostal po papuli od priatela, ci manzela obchytkavanych zien :) to by ho mozno prebralo a presla ho chut.

Problem je, ze pokial ona nezlozi ruzove okuliare a dalej bude za hlupucku sliepocku, tak si presne takeho zasluzi.

Mozno ho vzrusuje to, ze ti tym ublizuje a teba mozno vzrusuje to, ze hoci s kazdou flirtuje nakoniec akoze si vyberie len teba a s tebou spi. Bohvie, obaja ste cudni.

menonepoviem:)

Ja viem ze vyzeram dost blba ale keby ste ho poznali aj vy by ste sa namotali. On je taka povaha, ma take vyzarovanie ze si rychlo ziskava ludi a najma zeny a ja som bola stastna ze si vybral akurat mna za frajerku z tolkeho mnozstva zien ktore ho oblklopovali a vlastne obklopuju. Ved ja som ta co sa s nim bozkava, spava a citi jeho dotyky na tele. Lenze ja sa nemienim s nijakou inou onho delit! A ani nechcem sa s nim rozchadzat aj ked to jeho spravanie mi trha srdce. Milujem ho strasne. Ale ako sa z toho dostat?

lienka12345

Vobec si ta nevazi. Keby ano, toto neeobi. Nie je to normlne a on je nevyzrete decko. S tymto vidis svoju buducnost? Ved ta ako priatelku ponizuje tymto

menonepoviem:)

A myslite si ze on ma aj nieco viac s tymi zenami - kolegynami a kamoskami svojimi ked tam niesom?

Este som zabudla napisat ze niekedy ked si mysli ze ho nepocujem lebo ho cakam niekde na chodbe alebo proste ked ma nevidi tak ma take poznamky na kolegyne ze puso v noci ti zavolam, alebo napr. Zuzka ja ta zveziem tam... a mozno aj zvediem ak budes povolna a rehot nato. Ako normalne s nimi flirtuje a koketuje.

Alebo sa mam riadit porekadlom pes ktory brese nehryzie cize on ma silacke reci ale k nicomu takemu by si voci tym kolegyniam a kamaratkam nedovolil?

Uz som somar z toho.. :(