Smrdi mi muzsky penis

Príspevok v téme: Smrdi mi muzsky penis
Lenka@123

Ahojte,

Mam taky problem. Smrdi mi muzsky penis. Predoslemu frajerovi som odmietala robit oral a potom mi to vadilo uz aj pri sexe..skratka smrdelo mi to.. Teraz mam noveho priatela a zase mam ten isty problem. Chvem sa vas spytat,baby ako prekonavate ten smrad? Totiz muzom nesmrdi penis max pol hodinu po sprche. Dakujem

nikky22

Ja som predošlému partnerovi oral odmietala, mala som podobný problém ako ty - nevoňalo mi to. Pri terajšom to už je samozrejmosť, teda iba po sprche, vtedy s tým vôbec problém nemám a hlavne keď si ho predtým sama vyumývam :) Z toho mi vyplýva, že tvoji partneri sa síce osprchujú ale nie dôkladne, možno by si sa mala votrieť do spršky k nemu a pomôcť mu a uvidíš, že sa to zmení.

brezna

drahe zeny uz ste mohli prist na to ze MUZSKY VTAK SMRDI AJ HNED PO UMYTI AJ KEBY STE HO SAVOM VYDRHLI ...fuj neznizujte sa pod uroven a neberte ten hnus do ust a potom s tymi ustami budete bozkavat svoje deti ...

smilova

Lenka,

teda robenie oralu je ti neprijemne len ak je partner (aj byvaly) dlhsie bez sprchy? Ci oral samotny, tj. hocikedy? Su situacie, ked ti penis nesmrdi? Bolo by ti prijemne robit mu to vtedy? Partner to vyzaduje? Este je moznost, ze partner nie je zdravotne ok a po druhe, mozete experimentovat s roznymi pomockami :) tak, aby ta pritahoval, vonal - ak TY chces...

adr1a

Takto to dopadne ked sa deti hraju na dospelakov. Deti nemyslim teraz akoze "fyzicky ci vekom deti" ale hlavne psychicky. A to moze mat vtedy clovek aj stredny vek ale vyvinovo rozumom ai zaostal ci je este stale len soplave decko. Ludia si myslia ze ked im narastu prsia udy maju ochlpenie ai tak huraaa treba sexovat. No uvedomte si daktore teliatka ze aj tie zvieratka sa ocuchavaju ovoniavaju. Nie, neidentifikuju ci maju na sebe chanel dior ai parfumy. Ja neviem podla coho si vy hladate vyberate svojich partnerov. Ale partneri by si mali OKREM ineho AJ VONIAT! Aby vas pritahoval naprotivok svojim pachom, svojou prirodzenou vonou. A ak dodrzuju ludia hygienu (co v 21st tu radsej uz ani viac nepitvam lebo to by mala byt SAMOZREJMOST) tak keby vas vaš partner pritahoval a milovali by ste ho (okrem krasy penazenky imania auta, blond hrivy, stihlosti, ci mier 90/60/90) tak by vam vtedy ud ci vagina nesmrdeli.

Takze ak je dodrzana hygiena a partner vam ako samec/samica vonaju, milujete sa - tak vtedy je kompatibilita a mal by vam jeho penis ci jej vagina voniat a byt tym najerotickejsim najrajcovnejsim najvzrusujucejsim najpritazlivejsim najvonavejsim a ine naj naj predlozky pohlavnym organom.

Autorka. Neviem, kolko mas rokov. Co mas ake sexualne skusenosti ci neskusenosti za sebou. Ale ak tvoji ex ci sucasny partner dodrzuju hygienu, "milujes ich" a tebe smrdia ich penisy rad radom - tak problem mas ty a nie oni

ružička voňavá

Mne osobne sa penis ako orgán nepáči. Lesba nie som, ženy ma absolútne nepriťahujú, predstava sexu so ženou sa mi protiví. Ale mužský penis je veľmi škaredý a navyše mi páchne i čerstvo umytý. Do úst? Nikdy.

klokaneuropsky

toto je dobra tema :-)))

no da sa to riesit aj nerobenim oralu ale problem ostava ze sa ti partner v niecom protivy a to pri intimnej chvile. a to je blbe. osobne si myslim ze nejde ani tak o samotny zapach ale skor cosi ine. nejake tvoje predstavy a pocity. a mozno mas malo skusenosti a zatial si bola so spinosmi.

mne zenska vagina ak je umyta, zdrava tak mne vagina voni. vábi ma to :-) a vobec je strasne o tom pisat ked teraz ziadnu nemam :-)

100a1

A to tvoje sparene smrditko myslis ze vonia lepsie? Skor praveze este 20 krat horsie, kedze penis je aspon na vzduchu a da sa lahko umyt. Inak hlavne ze kazda chce aby jej to muz robil aj ustami ale to aky to je humus vas uz nezaujima, len budete zase picovat do chlapov