Preco su vodnari taki?

Príspevok v téme: Preco su vodnari taki?
jasama

Ahojte. chcem sa spytat, vas, vodnarov, alebo ludi , ktori prezili cast zivota s ludmi v tomto znameni...Vacsina vodnarov inklinuje k drogam a alkoholu, ci inej zavislosti, su to rozpoltene duse tuziace po harmonii, ktoru ale nedokazu sami vytvorit. Takym tipickym predstavitelom toho ukazu bol spevak Peter Muk, ktory bol v svojej podstate uzasny clovek, citlivy, jemny, velmi hlbavy, na druhej strane nevyrovnany, rozpolteny, vnasajuci do svojich vztahov nepokoj, rozorvanost...Sam si toho bol vedomy, myslim, ze ho to dost trapilo a tak potom to riesil unikom od reality. Vodnari akoby tuzili po harmonii, laske, pokoji, no neznesu stereotyp, jednoduchost, stale hladaju cosi, co nemaju...dokaze vobec vodnar vytvorit a zit harmonicky vztah, byt verny a pritom sa necitit zviazany a obmedzovany....?Mam v svojom okoli vodnara, je to inteligentny, sikovny, perfektny clovek, dokaze tyzdne zit ako poriadny clovek, byt obetavym partnerom a otcom, no potom mu akoby na par dni prepne a narobi neskutocne problemy, vypadne do krcmy, tam sa da dokopy s kadejakymi pochybnymi existenciami, neraz aj bezdomovcami, ciganmi, pije s nimi a potom sa vrati domov, vacsinou zbity, okradnuty, spinavy...lutuje co sa stalo a zas par tyzdnov je z neho iny clovek.

Moireal

Vodnar, s ktorym som chodila bol manipulator, ktory sa tvaril ako najlepsi clovek, presvedcil ma, ze vsetko je moja vina a on je neviniatko. Takym nikdy neverte. Pretoze nikdy nieje chyba len v jednom, kazdy ma chyby. A este k tomu bol to defkar a lutoval sa. Nevravim, ze vsetci vodnari su taki, ale ja mam zial takuto skusenost.

jasmine24

Ahojte baby, ako to čítam,dosť vidím vo veľa veciach svojho vodnára,rada by som prebrala nejaké veci s Vami,mohli by ste mi zanechať nejaky email- skôr než sa niekto do nás pustí, dakujem:)

jasama

Radka, v zivote som necitala lepsi, trefnejsi a pravdivejsi opis vodnara, skutocne, si to kopirujem a ked mozes nechaj mi na seba nejaky mail, dik.

jasama

Radoslava123: Radka, to akoby si opisovala toho vodnara, na ktoreho som myslela, je to presne , presne ako pises...ziadna zodpovednost, dodrzanie slova, ten, co za nich taha je, pokial dojde na nieco, ten najhorsi...napriklad :D samozrejme, ako si psiala, praca a vodnar, to sa velmi nepritahuje :D- manzelka vodnara maka ako fredka v zahranici, on sedi doma, robi hanbu a dlhy a este na manzelku bude kydat, ze sa to s nou neda vydrzat, aka je to svina, ze ona si chodi po svete a on chudak musi byt s detmi doma...presne vsetko otoci v svoj prospech

Radoslava123

Ja s vodnármi absolútne nevychádzam a vôbec sa s nimi neznesiem. Vodnár je bezcitný a absolútne neempatický človek, ktorý veľmi rád prijíma, ale nerád dáva. Rád urobí pre niekoho niečo, ale len naoko, aj keď ten dotyčný ho o to vôbec neprosí, len aby mohol vytrúbiť do sveta, že pre toho človeka urobil to a ono a potom to vezme späť. Napríklad vodnár daruje niekomu peniaze, po meste rozhlási, že mu ich dal a neskôr si ich od neho vypýta naspäť. Vodnár je falošný človek, ktorý rád šíri klamstvá a intrigy, najmä ak je sám na niečo antitalent a závidí talenty niekomu inému, kto ich má, do očí mu pekne a za chrbtom naňho kydať. Vodnár nevie dodržať svoje slovo, napríklad podpíše zmluvu s majiteľom bytu, že bude bývať v podnájme v dvojizbovom byte napríklad rok a nevydrží tam dlhšie ako tri mesiace a odíde, lebo je lenivý, nechce sa mu robiť a prácu si hľadať a keď sa majiteľ bytu pýta, prečo odchádza, tak neváha zaklamať, že so spolubývajúcim (usilovným, pracovitým a čestným človekom) sa to nedá vydržať a začne klamstvá a intrigy o spolubývajúcom šíriť. Rád ospravedlňuje pred inými ľuďmi svoje chyby a nedostatky vyhovraním sa na iných ľudí a intrigovaním o nich. Vodnár rád nasľubuje ľuďom hory-doly, ale sú to vždy iba plané sľuby, ktoré nikdy, ale naozaj nikdy nesplní. Na vodnára nie je absolútne žiadne spoľahnutie v ničom. Ak má žena za manžela vodnára, musí sa oňho starať ako o malé dieťa, pretože vodnár nemá zmysel pre zodpovednosť. Vodnár je nestály, nestály úplne vo všetkom a nikdy v žiadnom zamestnaní nevydrží dlhšie ako dva, tri mesiace. Moje varovanie pre ženy hľadajúce si partnerov do života je také, nech si nehľadajú vodnára, ak sa chcú usadiť, lebo vodnár je schopný mesiac bývať na Slovensku, mesiac v Česku, mesiac v Nemecku, mesiac v Amerike, ale usadiť sa, zostať na jednom mieste a pri tej istej jednej práci ani za svet a je mu ľahostajné, či bude mať žena čo do hrnca vložiť, aby deti nezostali hladné, hoci predtým bezhlavo povyberal pôžičky... bremeno splácania však rád hodí na ženu, ak môže. Vodnár nedokáže žiadneho človeka majúceho problémy psychicky podržať a podporiť, ale radšej mu ešte pridá. Príklad: Dcéra povie mame, že ju poisťovacia agentka ošklbala o celoživotné úspory. Mama narodená v znemení vodnára jej vynadá, že je sprostá krava a nemala tam tie peniaze dať. Vodnár ako vrcholne neempatický tvor nedokáže nikoho poľutovať, ak sa mu stane niečo zlé. Ľudia v znamení vodnára by nemali mať vôbec deti (či už vlastné, alebo zverené do výchovy - adoptované), lebo nevedia, ako sa treba o deti starať. Dieťa majúce rodiča vodnára bude kvôli tomu, aký je neempatický a bezcitný, iba trpieť. Vodnár je neskutočný sebec a hľadí si len svoje vlastné záujmy, ľudia sú mu ukradnutí, aj keď je pravda, že je veľmi spoločenský a vie sa tváriť, že má ľudí rád a aj medzi nich chodí, ale iba preto medzi nich chodí, lebo vyhľadáva srandu a zábavu, nemá problém v krčme platiť aj asociálom a výtžníkom, len aby ho počúvali. Vodnár sa často a rád hrá na vtipného, aj keď vtipným v skutočnosti vôbec nie je a chce, aby sa na jeho vtipoch všetci smiali. Väčšinou nemá dobrú pamäť, takže ten istý vtip počas jedného večera zopakuje aj 10-krát. Rád sa však aj sám smeje, preto vyhľadáva ľudí, ktorí sú tiež vtipní a radi žartujú. Na zábavu do krčmičky je to ideálny spoločník, no ako partner do manželstva, či naj kamoš/naj kamoška nestojí za nič. Do partnerského vzťahu nie je vhodný pre svoju nestálosť vo všetkých oblastiach a do kamarátstva za naj kamoša/kamošku a za spriaznenú dušu nie je vhodný zase preto, lebo je to hlásna trúba, ktorá všetko vytrúbi. Nemáš peniaze na inzerát? Povedz to vodnárovi a na druhý deň vie o tom pol sveta. Vodnár rád vyťahuje z ľudí informácie a robí to naozaj dokonale, so šarmantným a zdanlivo milým a ako chápajúci človek sa tváriacim úsmevom, tváriac sa ako naj kamoška, no o sebe neprezradí nič, celá jeho komunikácia prakticky spočíva iba v kladení otázok a v počúvaní odpovedí aj na rôzne citlivé témy... A celé to robí iba za jediným účelom: aby to mohol všetko rýchlosťou blesku vytrúbiť do sveta. Neuvedomuje si, ako týmto svojím vytrubovaním ubližuje ľuďom, ktorí mu dôverovali, keď sľuboval, že si citlivé informácie z ich súkromia nechá pre seba. Ale nie, sprostá hlásna trúba raz a navždy zostane sprostou hlásnou trúbou, lebo vodnári to proste inak nevedia.