Tentokrat sa stracam

Príspevok v téme: Tentokrat sa stracam
michal555

Tak som tu zas a znova s novym objavom, spoznal som jedno dievca ktore sa mi velmi paci a sme dusevne naladeny na rovnaku vlnu, podobny zivotny styl a zaujmy. A vedel by som si s nou predstavit nieco vaznejsie. No presnejsie povedane ked si na nu spomeniem tak mi zovrie zaludok. A tu zacina problem. Nestava sa mi ze by som pri nejakej zene citil take motyliky ako pri nej a z toho zostavam dost zmateny. Presnejsie povedane ze som sa pristihol ze robim uplne chyby a nechcem to posrat hned na zaciatku. Ked randim s nejakou kockou ale je to take vlazne tak sa aj hram, viem co robit, som v pohode a postupne citim ze aj ona sa chyta a jej zaujem zacne prevysovat ten moj co je pre mna uplne idealna situacia lebo ziskavam istotu a viem ju dostat kam chcem. No teraz som strateny, pristihol som sa ze davam si pozor co poviem, nekomunikujem tak uvolnene, som pri nej nervozny a neviem co spravit, ci ju volat von, alebo sa neozyvat a dat jej priestor. No pripadam si ako pred 10timi rokmi ked som zacinal balit baby, ale tato ma fakt dostala. Poradte jak zostat nohami na zemi, neuletiet a ziskat ju.

michal555

Diki kamo ze si si dal tu namahu a rozvinul to. Asi suhlasim s tym ze ta nervozita k tomu patri. Neviem to ovladat ked citim ze je ina pre mna.

Este mi zostava taky otaznik a to zistit do ktorej kategorie patri. Nieco mi napoveda ze skor ocakava akcny pristup. Vies poznal som vela dievcat a niektore posobili tak vyplasene, hanblivo, neudrzali ocny kontakt a pri tych som to odhadoval na pomalsi pristup, no ona nespada do tejto kategorie, vystupuje velmi priatelsky a sebavedomo, nema problem udrzat ocny kontakt.

Diki este raz, cenim si to :)

Tony3

Michal to je v poriadku ze si v jej pritomnosti nervoznejsi a cely bez seba, ze robis chyby, viac sa ovladas co povies, ako to povies, co urobis. Vsetko je to okej. Takto sa clovek sprava ked mu na niekom koho aj ked zatial len platonicky miluje. Je to normalne spravanie sa zalubeneho cloveka ktory moze mat kludne aj 35 ci 40 rokov a ma pocit ze je rovnako zalubeny ako nejaky pubertak v 16stich. Vsetko je to okej a prirodzene. Preto tie motyliky v bruchu, ta trema a nervozita, strnulost atd.
pocuj chod nanu pomaly, zatial sa spravaj len ako dobry kamos.. nic viac. Netlac nanu, niektore baby maju radi ak ides nane zhrta a si cinny a na ine treba ist opatrne aby sa nevyplasili. Neviem aky typ baby je ta tvoja korist ale sleduj ju ako sa sprava k druhym a k tebe. Bud je napomocny a ved s nou bezny rozhovor, snaz sa byt vtipny to na baby vzdy zabera. Ak vies babu rozosmiat tak uz na 50% je tvoja. Zvysok sa buduje postupne. Mozno casom v tvojej pritomnosti zpozna ze si fajn chalan ktory jej bude chybat ak s nim momentalne nebude a tym zisti ze je z teba tiez paf.
PS: moja rada znie ze to nevzdavaj. Niektore lasky zo zaciatku vyzeraju beznadejne ale casom z toho vznikne najkrajsi a najsilnejsi vztah :)

michal555

10 zasa nie, ale 3 roky urcite. Ak to mam rozanalyzovat tak samozrejme ako prve sa mi paci, ale nie je to taka tuctova kraska akych su plne ulice. Potom je to jej osobnost, energia ktoru vyzaruje, ze mame podobne nazory na viacere oblasti a pri rozhovore s nou neprichadzam na ziadne rozpory, alebo veci ktore by mi prekazali, mame podobny zivotny styl, podobne zaluby a konecne mam po dlhej dobe pocit ze je to moja rovesnicka. Stavalo sa mi casto ze napriek tomu ze tie baby ktore som poznal pred tym mali podobny vek tak pri rozhovoroch som mal pocit ze je to uplne ina generacia a narazal som na vela takych rozporov ktore by mi neskor prekazali. Mam pri nej taky pocit ze sa pozname uz dlhsie. A sam to neviem racionalne zdovodnit ale je to taka baba ze sa mi aj paci a aj si dokazem logicky zdovodnit preco by bolo dobre si s nou nieco zacat.

A nemyslim si ze by som stratil zaujem neskor, lebo viem co je to dlhodoby vztah aj ked som dlhsiu dobu bez vztahu. Ale chcel by som opat zazit ten pocit no s niekym s kym to bude mat zmysel.

K tej nervozite este, ja som teraz v takom rozpolozeni ze keby sa dalo tak utekam za nou, pisem jej, volam stale. Ale tak musim sa ovladat aby som ju neodplasil a nezistila prilis skoro aky som z nej paf. A neviem ani odhadnut tu spravnu mieru :D cez den si vymenime zopar sprav, ked nie sme spolu, poradte mi kedy zacat prilievat olej do ohna, davat take okatejsie signaly, a ziskavat si ju tak aby sa nevyplasila? mal som sto chuti ju vonku pobozkat ked sme boli prvy krat spolu samy, nespravil som to lebo vzdy ked som to spravil pred tym tak tie baby boli z toho skor vyplasene.

012347

neexistuje rada ako prestat byt nervozny a opatrnejsi pri zene ktora ta ocari,jednoduchsie je zblizit sa zo zenou ktora zaujme trocha,skus sa trocha uvolnit ,inac ju ziska iny,zalubis sa vecsinou len raz a nikdy ju neprestanes lubit,myslim naozaj zalubit ze stratis zem a lietas,tu lubis aj ked uz nieste spolu,ale stoji to za to a malo ludi to zazije,tak vela stastia

ajajj

Podla toho co pises, tak si myslim, ze akonahle bude ta slecna "tvoja" stratis zaujem o cokolvek vaznejsie :D
Mne sa to stalo nedavno - chalan mi rozpraval, ake ma motyle, ze hrozne dlhu dobu nemal taky pocit ako pri mne, ze je to ine, ze to mysli so mnou inak, ze ma nechce len dostat, ze na mna by bol ochotny aj cakat a pod... /samozrejme ze som vedela, ze ho to prejde hned ako si so mnou bude isty :)/, ale ja som s tym pocitala a vedela som do coho idem, tento typ muzov mam precitanych :-) kazdopadne dopadlo to presne ako som si myslela - v sekunde, ako som ho prestala brat na neutralnej urovni on prestal byt taky "uneseny" zo mna. :-) stretavame sa a je to fajn, ale trvanie to bude mat len dovtedy, kym nepride niekto novy a zaujimavy, ci uz pre mna, alebo pre neho.
Ak je to ale inak a tato slecna ta neprestane bavit ani vo vztahu, potom beriem spat /ale dost o tom pochybujem ..:)/

vaporwave

michal555
ale podla toho co si uviedol v prispevku, tak z toho usudzujem, ze uz asi 10 rokov si sa na nikoho nenamotal tak viac :)

mohol by si skusit rozanalyzovat cim ta ta deva tak pohltila oproti tym ostatným (predpokladam ze ked to zistis mal by si mat trocha vacsiu kontrolu nad sebou:), napr aj tu na fore popisat tie analýzy, mozme ti dat na to potom lepsiu kriticku reakciu :D

Moireal

To s tym namotavanim neplati u kazdeho. Ja som sa nesnazila napriklad vedome namotavat a mna tiez moc chlapov nenamotalo, nebola som nikdy z nejakeho hotova.