Vitariánstvo

Táto diskusia patrí k článku: Vitariánstvo
Vitariánstvo

Prečo práve surová strava? Aké benefity prinášajú zelené smoothies a odkiaľ berú vitariáni bielkoviny? Na toto a ešte veľa iných zaujímavosti vám odpovie v našom interview Andrej Maťko, vitarián dušou i telom.

strechacka

myslim si, ze to nejak dlhodobo udrzatelne nie je, kedze niektore zlozky potravy sa takto nahradit nedaju a casom isto telu zacnu chybat a moze to sposobovat aj zdravotne problemy

kozy

not really sure as if to make ground to be just vegan but It is easy to live environmentally friendly way by following healthy lifestyle which reduces the risk of heart attack diabetes and some cancers. According to www.diplomaassignments.com followed by aforementioned benefits it also improves cholesterol levels moderating body weight

vcelka

ono musí byť podľa mňa aj náročné sa takto stravovať, to si asi treba aj pripravovať dopredu jedlo a nosiť si. lebo to ani všade v reštaurácii sa asi vitariáni nenajedia.

hindrina

vzdať sa niektorých potravín by mi nerobilo problém. ale neviem si predstaviť dlhodobo sa takto stravovať. možno ešte v rámci takej nejakej očisty.

sklaninka

ako taketo nieco si na sebe neviem predstavit. neviem si predstavit, ze by som sa proste mala niektorych veci z potravin len tak vzdat, ale zas ine by to bolo ak by som mala napriklad nejaku intoleranciu

petra_peta

Na to musí človek hlavne byť, teda musí byť psychicky hlavne presvedčený o tom, že toto je pre neho tá správna cesta, čo sa stravovania týka

Abigail Travis

Kyselina listová a antioxidanty sa môžu nachádzať aj v iných potravinách, ale v skutočnosti ich môžeme ľahko získať v potrebných množstvách len z čerstvej zelenej listovej zeleniny. slope-unblocked.co