Ako zapôsobiť na staršiu?

Príspevok v téme: Ako zapôsobiť na staršiu?
SomTuLenTak

Ahojte, budem stručný, nikomu sa tu nechcú čítať litánie :)
Chcel by som sa spýtať, ako sa dá zapôsobiť v dnešnej dobe na staršiu ženu? Nehovorím o veľkom vekovom rozdiely, napríklad 20 ročný na 23-25 ročnú alebo 25 ročný na 28-30.
Vždy ma to ťahalo k vyspelejším ženám, rozumnejším. S mojou generáciou si nemám čo povedať, sú to iba baby čo fajčia, pijú, omlúvam sa za výraz ale kurvia sa viac ako chlapi dnešnej doby. Nebaví ma hladať si niekoho, kto sa o seba nevie postarať, bojim sa ju zobrať von lebo neviem čo vypustí z úst alebo sa mi o týždeň bude ťahať s inými...
Je nejaký spôsob ako zapôsobiť na ženu? Väčšina si hladá starších a to je pre mňa problém.

blueberryNN

Nejde o vek, ide o to, co hlada. Moze byt aj o 5 rokov mladsia. Asi chces zaposobit na vyzretu vyrovnanu zenu, ktora uz nehlada zabavu, ale seriozny vztah. Vyssi vek nie je zaruka tohto. A ako na taku zaposobit? Tak, ze jej ukazes, ze sam ponukas, co hladas. Nech tvoje spravanie a rozpravanie hovori - som seriozny muz. Samozrejme, na to sa treba s dotycnou rozpravat :).

xen

Ved jej nehovor hned kolko ti je. Snaz sa byt najprv kamarat, oblbni ju humorň, dobrou naladou, bud jej napomocny ked bude potrebovat, smej sa snou, rad jej, niekam ju pozvi po case ale len ako kamos a ona sa sama do teba zamiluje bez toho aby vedela tvo vek. Podstatne je aby sa pri tebe citila dobre a uvolnene.
Bioĺogicke hodiny neries, nie kazdej tikaju, mnohe matkami nechcu byt. Alebo az neskor.

Anonymouss

PS: Este som vobec nespominal moznost klamat, pokial ti ide o nieco seriozne, to by som urcite nerobil.

A ide aj o to ako vyzeras a na com si. Trebars 20-rocny s 25-rocnou moze mat problem, ze on este len zacina skolu, ona uz 2 roky pracuje a zije samostatne. Samozrejme, niektori popri skole robia dokonca full time a su plne samostatni, niekto siel pracovat po strednej (ale tu musia prekonat psychiku, ze baba bude mat problem s menej vzdelanym chlapom, aj keby bol expert vo svojej praci a prinasal kopec penazi a ona vystudovala nejaky misskovsky odbor a nezamestnana sa poflakovala po kaviarnach v obchodnych centrach).
Takisto u muzov robi vela uces a fuzy - niektori dvadsiatnici s plesinou vyzeraju na 30+, niektori 30-rocni po oholeni dohladka vyzeraju, ze nemaju ani 18. S tym sa da tiez trochu pohrat, nevravim, ze treba vyzorom vyslovene klamat, ale ak baby vacsinou hladaju starsich je zbytocne vyzerat este mladsie a stratit sance este pred prvym kontaktom.

popoluskaTT

Skúsiť to a nemať predsudky, že to nevyjde, lebo sa to dá ľahko vycítiť. Musíš ju brať ako seberovnú :) Ja to mám zas opačne, že som skôr na mladších, ale nikdy som nemala odvahu nič navrhnúť mladšiemu a tak som ani žiadneho nemala... a to už budem mať 28, chcela by som deti v blízkej dobe, prácu mám, ale ako keď nemám manžela... Starší ma nepriťahujú a v okolí nie je nikto k mání...

Anonymouss

Pokial ti na mladych babach vadi, ze sa k...a, tak na 28-30 obzvlast bacha. V mladosti si svoje uzili uplne rovnako (o generacii mozes hovorit pri rozdiele 15+ rokov). Teraz tikaju hodiny a snazia sa niekoho chytit do chomuta.

Moze voci tebe hrat cudne a nedostupne dievca preto, aby si si myslel, ze taka bola aj doteraz alebo preto, ze ta povazuje ako poskytovatela zdrojov (eufemizmus "usadit sa"), nie za pritazliveho ako tych nabijacov doteraz. Takato pretvarka neznamena, ze este tyzden dozadu a mozno aj pocas platonickeho spoznavania sa s tebou nevymeta bary na sexualne jednorazovky.

Nevravim, ze su vsetky take, moze byt von z dlhorocneho vztahu (pozor na dohananie zameskanej promiskuity), mohla doteraz neriesit (napr. bola stale v zenskom kolektive a cakala, ze frajer pride po skole).
Proste len caveat emptor, nenechaj sa oklamat pociatocnou pretvarkou.

Spat k otazke, ako zaposobit - rovnako ako na ine. Mas rovnaky hendikep, ako nizki ludia - online zoznamky su out. Tam si kazdy prebera a maluje si partnera, ktory musi mat o 3 roky viac, mat 190 cm, byt pravnik/doktor a sportovy reprezentant SR. Naopak pri osobnom zoznameni ide o sebavedomie muza a ako si sadnu ludia dynamikou. Vek, vyska sa vtedy neriesia - a ak sa ta priamo spyta na vek, mozes sa hravou komunikaciou (cocky funny) vyhnut odpovedi, ziadne cislo pri tebe nesvieti.

Zase na druhu stranu, ide aj o to KDE zaposobit. Do vyhlaseneho jednorazovkoveho baru asi pojdes tazko hladat taku ako opisujes.