...preco ja??

Príspevok v téme: ...preco ja??
sklamana00

Mam velky komplex s ktorym sa neviem vysporiadat a strasne sa za to hanbim.Nad hornou perou mam chlpky a taktiez na miestach kde ich maju zvycajne muzi.Stava sa mi napriiklad ,ze ked sa rozpravam s malymi detmi tak sa ma pytaju..A PRECO MAS FUZY???vsetci sa zacnu smiat a mne sa chce v tej chvili plakat.Hanbim sa aj pred chlapcami.Preco to ludia nedokazu pochopit??

lusiliu

no bud chod ku kozmeticke a ona ti to odfarbi na uplne blond ze ti to nebude vidno aby si sa netrapila...alebo si kup ti voskove pasiky to by malo dlhsie vydrzat ale urcite si to nehol

agina

Ja mam tiez odskusane voskove pasiky Veet na citlivu pokozku, je to prave na teke miesta ako nohy, okolie bikin, horna pera...takze treba len vyskusat a budes spokojna.Kup si aj krem Veet proti zarastaniu chlpkov a cervenym fliackom, treba si to nim natriet po depilacii.Vyborna vec.

knirek

ak nechces vytrhavat s pasikmi, skus si kupit farbu na vlasy, uplnu blond, alebo odfarbovac, zmiesaj si male mnozstvo, nanes si na takych desat minut a je to. zvysok farby mozes pouzit na dalsi krat, ale nesmu byt zmiesana. ja som mala taky isty problem, no teraz sa nad tym len zasmejem. aj veet pasiky su dobre. alebo chod ku kozmeticke, za pat minut mas po probleme. cau.

ethel

podviziveny-v tvojom veku je to bezne,neboj si vo vývoji.V lekárni dostať ensure plus alebo nutri-drink,sú to také mliečka plné vitamínov a minerálov

podviziveny

Mam hnusny problem, mam 15 vysku 185cm a vazim 56kg. Vyzeram fakt zle, trcia mi rebra, kosti a vyzeram ako keby som trpel anorexiou alebo bulimiou lenze nie som nic z toho. Proste jem a jem dost a nic z toho. Metabolizmus mam absolutne normalny, a uz vobec nie zrachleny, tak ako je mozne ze nech ziem co ziem, tak aj tak nedokazem pribrat??? Existuju nejake pripravky na pribernie ked my ani pichanie inekcii B12 nepomohlo?